Ginekolog Starogard Gdański

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor zawsze odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco, ze wszystkim pomoże i doradzi. Podczas wizyty atmosfera jest przyjazna i jest po prostu miło. Polecam Panią doktor wszystkim paniom! Jedyną niedogodnością jest fakt, że na wizyty nie prowadzone są zapisy i kobiety wchodzą do gabinetu w kolejności w jakiej przyszły. A to czasem wiąże się z nawet kilkugodzinnym oczekiwaniem na swoją kolej - dowodzi to jednak jak chętnie ludzie do niej przychodzą i jak wiele czasu poświęca pacjentce. ;)

Opinia dodana przez: Kamila

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Jest to lekarz godny polecenia. Prowadziła moje dwie ciążę gdzie przy jednej miałam założone szwy i było bez komplikacji. Obecnie jestem po plastyce pochwy i pani pielęgniarka przy zdejmowaniu szwów powiedziała, że długo nie widziała tak dobrze założonych szwów. Kiedy miałam wątpliwości po całym zabiegu -rozwijała je,nawet kazała przyjechać, aby sprawdzić. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Bożena

dr Marek Dawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gdańska 34
83-200 Starogard Gdański

przeprowadził mnie przez 2 ciąże,wykrył u mnie jako pierwszy kłopoty onkologiczne. Jestem mu bardzo wdzięczna.To dobry lekarz.Nie odbębni cię od drzwi,skieruje na badania,doradzi i pocieszy . Jest godny polecenia!!!

Opinia dodana przez: aldi

Skłodowskiej-Curie 9a
83-200 Starogard Gdański

Najlepsza Pani doktor, jaką mogłam sobie wymarzyć. Prowadziła obydwie moje ciąże, bardzo rzetelnie i kompetentnie. Uprzejma, miła, z dużą empatią.

Skalskiego 12
83-200 Starogard Gdański

Jeden z najlepszych lekarzy w Starogardzie i Tczewie. Bardzo wykształcony, doświadczony, fachowy. Usg ciąży, piersi wykonane na 6!!! Ma bardzo dużą wiedzę, którą umie dobrze wykorzystać. Mały minus-brak poczucia humoru u doktora;)

Opinia dodana przez: Maja

Starogard Gdański

Witam,

Witam,
Dr. Wojciechowski prowadziła moją pierwszą ciążę, która nie należała do prostych i bezproblemowych... Nie będe wchodzić w szczegóły. Zawsze na wizytach było wszystko ok,lekarz tłumaczył i wyjaśniał moje wątpliwości,zadzwonić mogłam zawsze i o każdej porze...kiedy nadszedł dzień porodu,nie mogłam nić złego powiedzieć.. opieka super,lekarz zadbał o to abym się nie "męczyła" , dostałam bez nawet mojego proszenia kroplówkę,aby przyspieszyć poród..co pół godziny był na sali porodowej sprawdzić czy wszystko ok...poród trwał jakieś 3- 4 godz.. Złego słowa na niego nie mogę powiedzieć.Chociaż wiem ze potrafi być chamski,ja tego nigdy nie doświadczyłam na szczęście.. teraz planuję drugą ciąże i również wybiorę się do dr. Wojciechowskiego:-)

Opinia dodana przez: Ala

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Bardzo uprzejma i rzetelna ginekolog. Polecam serdecznie. (O niebo lepsza niż arogancka Beata Makowska)!!!!!!

Opinia dodana przez: misia

Nierzwickiego 12
83-200 Starogard Gdański

Powiem tak : ginekolog nie musi być dla mnie miły.To nie konkurs na najmilszego i najprzystojniejszego specjalistę w Galaktyce.Ma być kompetentny. Ten lekarz jest kompetentny , dokładny i z diagnozami trafnymi nie bardziej niż ci co biorą 200 PLN za pięć min rozmowy.Zostanie moim lekarzem dopóki taki specjalista będzie mi potrzebny.

Opinia dodana przez: Beata

Oś.Kopernika 21 gab 1.2