Ginekolog Strzyżów

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ban-Med Poradnia Medycyny Rodzinnej
Dobrzechów 466 A
38-100 Strzyżów

Miły i sympatyczny lekarz z doświadczeniem. dużo czasu poświęca pacjentce, nie stwarza atmosfery pośpiechu, wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo delikatne przeprowadza badanie i często się uśmiecha co rozluźnia atmosferę. Polecam

Opinia dodana przez: anonim

Strzyżów

pani doktor jest chamska i bardzo często powinna zastanowić się nad tym co mówi bo ludzie"pacjęci" mają uczucia a jeśli ma same złe dni to nie powinna leczyć bo czlowiek to nie pies któremu można sypać,

Przychodnia Powiatowa
Parkowa 4
38-100 Strzyżów

Straszna lekarka, nie polecam, chamska, nie miła, nic nie mówi o niczym nie informuje... przecież jak sie jest w ciąży pierwszy raz to czasem nawet nie wiadomo o co zapytać? A ta baba o niczym nie chce mówić. Byłam młoda, chodziłam do szkoły jak jeszcze zaszłam w ciąże a ta pani utrudniała mi nauczanie indywidualne (wspomne tylko że u innego lekarza dostałam je bez problemu). Do szkoły miałam wg niej chodzić przez wszystkie 9 miesięcy. D dzień po porodzie kazała już iść do szkoły. Jak mówiłam że cięzko mi tak bedzie i chciałabym sie starać o nauczanie indywidualne to powiedziała że ona nie pozwoliła na takie nauczanie i stwierdziła że "trzeba było nie zachodzić w ciąze". Zamiast coś pomóc doradzić... przecież dla mnie to też jest stres i krępujące są takie wizyty, to ona mnie jeszcze poniża i stara sie dogryźć. Jest wyniosła i niemiła, cięzko sie z nią dogadać.
To że jest kobieta nie znaczy że bedziecie sie lepiej przy niej czuć. To nieprawda.Potem przepisałam sie do dr Januszko i nie załuje.

Opinia dodana przez: anna