dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,6

Dziewczyny jesli zalezy wam na dokładnym opisaniu waszego zdrowia nie nadszarpnąwszy waszych nerwów TO NIGDY NIE IDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!! u mnie było tak ja mieszkam w Anglii i od 2 lat byłam na zastrzyku antykoncepcyjnym Depo-Provera który skończył mi sie 31 stycznia (po 2 latach brania) i nie wracał mi okres wiec przy okazji urlopu w Pl postanowiłam ze pójde do ginekologa więc wybrałam sie do Pani Kot ale ze miała zamkniety gabinet do końca maja więc po drodze znalazłam tego własnie Pana J.Wrótniaka poszłam tam zapłaciłam 150zł gdzie wizyta kosztuje 100!!!! dowiedziałam sie ze mam guza w lewej piersi i moje jajniki sa w fatalnym stanie i ze najprawdopodobniej juz moge nie zajsc w ciąze- i ze niby to jest wina tego zastrzyku bo on go by przepisał jedynie pieskom i kotkom jak to stwierdził!!! a skoro lekarze tugo przepisuja to chyba nie ma do niego przeciwskazań! wróciłam załamana tydzien płakała bo bałam sie ze to rak i ze umre ze mam małe 2 letnie dziecko i męża i co?? a mam dopiero 24 lata! poszłam do szpitala w angli pełna swoich obaw przebadało mnie 5 lekarzy i zaden nic nie swierdzil w mojej piersi a co do jajników to wszystko jest w porzadku tyle ze po tym zastrzyku trzeba czasu by okres w pełni powrócil i włsnie wczoraj dostałam :) przypominam równiez ze ten pan równiez pracuje w Lonydnie na Greenford bodajze w kazdym miesiacu jest w UK kilka dni wiec jak zczaił ze ja mieszkam w angli wiec pewnie pomyślał ze bedzie ze mnie kase ciągnął bo kazał mi przyjechac do siebie do Londynu na badanie USG piersi gdzie musiałabym zapłacic z 200 funtów(ok 1000zł) za wizyte i tak pózniej dopiero mysłam czemu tego usg mi nie zrobil na miejscu a teraz wiem bo chciał bym znów przyjechała i zapłaciła. nie nabierzcie sie dziewczyny na jego miłe słowa i usmiech ja jestem szczesliwa i zdrowa a według niego to tyle chorób we mnie siedziało ze szok lekarze w angli sie pytali co za "specjalista" mnie badal ZDECYDOWANIE NIE!!!!!!!

Witam. Na początek chciałabym zauważyć,że trzy ostatnie "opinie" z 20.12.2013 są na żywca skopiowane(po kawałku)z innych wpisów z 2009r.i jak można wydedukować-chociażby z godzin-wysłane przez jedną osobę.Widać ktoś bardzo chce zaniżyć średnią dr Wrótniaka wypisując takie rzeczy i to na dodatek nie z własnych doświadczeń,ale to pokazuje inteligencję piszącego...A to jest przecież portal,który ma pomóc kobiecie w wyborze dobrego lekarza,a czytając takie głupoty od razu można się zniechęcić. Ja chodzę do doktora prawie 4lata na NFZ. W mojej przychodni jest dobre usg, kolposkop i ogólne warunki. Dwa razy byłam prywatnie w Sanoku i Przemyślu i nic na temat tamtego sprzętu złego powiedzieć nie mogę.Jeśli ktoś wymaga standardów klinicznych to jego problem. Pan dr bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad, dokładnie bada,zrozumiale tłumaczy co i jak, a jeśli jest taka potrzeba kieruje do szpitala i osobiście zajmuje się Pacjentkami otaczając je troską,poświęcając uwagę i czas.Wiem, bo byłam 4razy w szpitalu w tym przeprowadził mi zabieg i mogę z ręką na sercu powiedzieć,że jest to najbardziej kompetentny lekarz jaki stanął na mojej drodze,a w dodatku pięknie szyje i blizny są znikome (: Zresztą cały personel oddziału był na wysokim poziomie. Życzliwy,uśmiechnięty,szczery,dobry i bardzo mądry człowiek. Jak każdy z nas ma zapewne swoje wady,ale one nie mają żadnego wpływu na proces leczenia i zachowanie. Polecam dr Wrótniaka z pełną odpowiedzialnością i choć wiem,że każdy może pisać co chce, to niech to będą prawdziwe opinie. Pozdrawiam

Do wszystkich Pań leczących się u dr Janusza Wrótniaka. Jak wszystkie Panie nabrałam się na uprzejmość i wysoką kulturę Pana doktora. Leczyłam się u doktora prawie trzy lata i były to zmarnowane lata. Gdy wystąpił u mnie brak okresu pan doktor nie robiąc żadnych badań postawił diagnozę, że wszystko jest w porządku tylko matka natura zastrajkowała - przypisując w tym przypadku Luteinę co nie dało efektu. Pan doktor bardzo uprzejmie i sympatycznie namawiał mnie do zajścia w ciąże - co też usilnie czyniłam - po bezskutecznych próbach pan doktor przypisała mi bez wykonania wstępnych badań lek o nazwie Bromergon, którego zastosowanie wymaga przeprowadzenia badań, gdyż jego zastosowanie bez nich może być niewskazane. Trochę poszperałam na internetowych forach odnośnie nieregularnych cykli co uzmysłowiło mi iż należy wykonać badania w kierunku wykluczenia nieprawidłowości działania tarczycy. Po wykonanych prywatnie!! badaniach, które pan doktor powinien z własnej inicjatywy zlecić, odkryłam iż moja tarczyca nie działa poprawienie - niedoczynność tarczycy. Po przedstawieniu prywatnie wykonanych badań, pan doktor zapewniał mnie iż wynik badania jest błędny gdyż na jego oko tarczyca pracuje poprawnie ( wiadomo wszystkim na co umarł pacjent w szpitalu). Doktor zlecił badania w szpitalu w Ustrzykach, które tylko potwierdziły moje przypuszczenia poparte badaniami, następnie nie wskazał żadnej metody leczenia mimo ciągłego braku okresu stwierdzając iż za bardzo chciałam zajść w ciążę, to uzmysłowiło mi jego niekompetencję, brak doświadczenia i rutynowość podejścia do pacjenta, ponadto doktor przypisał mi tabletki, których skutki uboczne sieją wielkie spustoszenie w organizmie nie informując mnie o tym jak i o przyczynie ich przypisania. Pan doktor jest tylko miły i sympatyczny co stwarza mylną atmosferę że jest dobrym fachowcem. Najlepiej leczyłby wszystkie kobiety przypisując na receptę seks. Nie polecam w 200% - szkoda czasu i nerwów.

Na wizyte szlam z nadzieja ze wkoncu dowiem sie co mi jest i jak z tym walczyc, niestety jedyne co doktorowi udalo sie wywnioskowac zaraz po moim wejsciu to to ze musze schudnac jakies 30 kg by zgodzil sie na leczenie hormonalne, ale nie zostawil mnie z pustymi rekami! O nie! Dostalam rozpisany plan ile powinnam schudnac co tydzien by osiagnac wage dzieki ktorej... No nie wiem choroba zniknie? Nie wiem bo tego juz pan doktor nie powiedzial, tak byl zaaferowany uczeniem jak schudnac... nie jedzac maki I ziemniakow???? Dodam ze mam nadwage ale nie jestem olbrzymem! A moj weganizm kompletnie zostal zignorowany przez naszego dietetyka-entuzjaste. Na moje pytania o usg (ktore swoja droga bylo bolesne) odpowiedzial albo I nie, potem przepisal jakis lek homeopatyczny (nie do dostania w uk), mase drogich testow I zaprosil na nastepna wizyte ktora wypadala tak blisko ze nie sadze ze wyniki testow byly by dostepne, nie poszlam i nie wroce.

Miły i sympatyczny lekarz z doświadczeniem. dużo czasu poświęca pacjentce, nie stwarza atmosfery pośpiechu, wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo delikatne przeprowadza badanie i często się uśmiecha co rozluźnia atmosferę. Polecam

witam lecze sie u pana doktora wrotniaka 12 lat i jeszcze mnie nigdy nie zawiodl a kto mysli [naczej to niech idzie do ktorego kolwiek lekarza z przemysla to sie przekona jacy to fachowcy

Porażka!!! Szkoda czasu i pieniędzy, odpowie albo i nie na zadane pytanie, ani nie umie wytłumaczyć choroby i leczenia, na jednej wizycie mnie nastraszył ale tak na poważnie dał szereg badań za które słono zapłaciłam a na drugiej wizycie na zadane przeze mnie pytanie odnośnie problemu z pierwszej wizyty powiedział żebym się tego już nie czepiała bo jest już wszystko w porządku w głowie się nie mieści do czego skłonni są ci ludzie żeby naciągnąć drugiego na kasę, zapłaciłam dwa razy po 150 zeta i dalej nie wiem co mi jest, przez dwie wizyty prosiłam żeby zrobił mi usg piersi ponieważ kiedyś miałam wykryte dwa guzki i tak mi nie zrobił, szok!!! Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem.

Dr Wrótniak jest wspnaiałym lekarzem, cieszę się że udało mi się trafić do takiego lekarza, godny polecenia

Chodzę do Pana Doktora już ponad 2 lata. Czasem na NFZ,a czasem prywatnie. Bardzo rzetelnie prowadzi całą moją chorobę,wykonuje mi badania, jeśli trzeba to muszę jechać do szpitala (teraz jest daleko,ale jeśli jest dobry lekarz to warto przejechać nawet więcej km). Zawsze jest miły i delikatny podczas badania,a do tego bardzo często się uśmiecha i rozmawia tak normalnie,co rozluźnia atmosferę. Mam wiele dolegliwości i od lat się z nimi borykam.Dopiero dr Wrótniak tak na serio podjął się konkretnego leczenia i są efekty. Polecam gorąco.

Chodzę do dr Wrótniaka od dwóch lat na wizyty na NFZ.Czasem zdarzała się prywatna kiedy coś mnie nagle dopadło i nie mogłam czekać aż zjawi się w przychodni,ale nie widziałam żadnej różnicy czy w czasie który mi poświęcał czy w podejściu do sprawy.Zawsze kompetentny i trafia w 10-tkę jeśli chodzi o dobór leków oraz diagnozę. Leczyłam się u bardzo wielu ginekologów, nawet jeździłam do Warszawy co miesiąc do niby najlepszego lekarza,ale dopiero ten dr zlecił szpital,gdzie wykonano mi szereg badań i w rezultacie zakończyło się to operacją.Teraz jestem okazem zdrowia i wreszcie po kilkunastu latach nie borykam się z problemem.Jasno i otwarcie mówi co jest nawet gdy prawda jest bolesna.Uśmiechnięty i życzliwy,według mnie najlepszy specjalista na jakiego trafiłam.