dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Stanowczo ODRADZAM!! Panu Wrótniakowi tak naprawdę chodzi tylko by wziąć kase i to naprawde nie małą. Pozatym posiada starodawny sprzęt!

Chodzę do dr Wrótniaka od dwóch lat na wizyty na NFZ.Czasem zdarzała się prywatna kiedy coś mnie nagle dopadło i nie mogłam czekać aż zjawi się w przychodni,ale nie widziałam żadnej różnicy czy w czasie który mi poświęcał czy w podejściu do sprawy.Zawsze kompetentny i trafia w 10-tkę jeśli chodzi o dobór leków oraz diagnozę. Leczyłam się u bardzo wielu ginekologów, nawet jeździłam do Warszawy co miesiąc do niby najlepszego lekarza,ale dopiero ten dr zlecił szpital,gdzie wykonano mi szereg badań i w rezultacie zakończyło się to operacją.Teraz jestem okazem zdrowia i wreszcie po kilkunastu latach nie borykam się z problemem.Jasno i otwarcie mówi co jest nawet gdy prawda jest bolesna.Uśmiechnięty i życzliwy,według mnie najlepszy specjalista na jakiego trafiłam.

Ja do tego lekarza drugi raz nie pójdę jedyne o co mu chodzi to pieniądze ceny wizyt i ceny za przepisane recepty są ogromne porównywalne do drogich zadbanych klinik. Za każdym razem wymyśla jakieś badanie ,ażeby tylko wpadło więcej gotówki nie pytając o zdanie czy w ogóle na to się zgadzamy.Oczywiście uprzejmości nie można mu odmówić. Zdecydowane NIE

Dziewczyny jesli zalezy wam na dokładnym opisaniu waszego zdrowia nie nadszarpnąwszy waszych nerwów TO NIGDY NIE IDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!! u mnie było tak ja mieszkam w Anglii i od 2 lat byłam na zastrzyku antykoncepcyjnym Depo-Provera który skończył mi sie 31 stycznia (po 2 latach brania) i nie wracał mi okres wiec przy okazji urlopu w Pl postanowiłam ze pójde do ginekologa więc wybrałam sie do Pani Kot ale ze miała zamkniety gabinet do końca maja więc po drodze znalazłam tego własnie Pana J.Wrótniaka poszłam tam zapłaciłam 150zł gdzie wizyta kosztuje 100!!!! dowiedziałam sie ze mam guza w lewej piersi i moje jajniki sa w fatalnym stanie i ze najprawdopodobniej juz moge nie zajsc w ciąze- i ze niby to jest wina tego zastrzyku bo on go by przepisał jedynie pieskom i kotkom jak to stwierdził!!! a skoro lekarze tugo przepisuja to chyba nie ma do niego przeciwskazań! wróciłam załamana tydzien płakała bo bałam sie ze to rak i ze umre ze mam małe 2 letnie dziecko i męża i co?? a mam dopiero 24 lata! poszłam do szpitala w angli pełna swoich obaw przebadało mnie 5 lekarzy i zaden nic nie swierdzil w mojej piersi a co do jajników to wszystko jest w porzadku tyle ze po tym zastrzyku trzeba czasu by okres w pełni powrócil i włsnie wczoraj dostałam :) przypominam równiez ze ten pan równiez pracuje w Lonydnie na Greenford bodajze w kazdym miesiacu jest w UK kilka dni wiec jak zczaił ze ja mieszkam w angli wiec pewnie pomyślał ze bedzie ze mnie kase ciągnął bo kazał mi przyjechac do siebie do Londynu na badanie USG piersi gdzie musiałabym zapłacic z 200 funtów(ok 1000zł) za wizyte i tak pózniej dopiero mysłam czemu tego usg mi nie zrobil na miejscu a teraz wiem bo chciał bym znów przyjechała i zapłaciła. nie nabierzcie sie dziewczyny na jego miłe słowa i usmiech ja jestem szczesliwa i zdrowa a według niego to tyle chorób we mnie siedziało ze szok lekarze w angli sie pytali co za "specjalista" mnie badal ZDECYDOWANIE NIE!!!!!!!

Polecam Paniom które mają nadmiar pieniędzy i nie wiedzą co z nimi robić :)Panie Wrótniak te pieniądze które Pan bierze od pacjentek to jest kpina patrząc na to w jakich warunkach są przyjmowane, wg mnie to zupełny brak szacunku siedzieć przy pacjentce na białym ogrodowym krześle!! Już dawno powinien mieć Pan gabinet z pierwszego zdarzenia! Fotel z czasów komunistycznych! Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały gabinety kilkanaście lat temu zapraszam do Strzyżowa. Pan Wrótniak z uśmiechem na twarzy weźmie od Was 150 zł. Pozatym uważam, że to jest wizyta prywatna a niestety chcąc nie chcąc wszystko słychać na korytarzu. Jestem w szoku! Daje 5 za uprzejmość ale biorąc tyle kasy za wizytę nie ma się co dziwić. Z czystym sumieniem ODRADZAM!!I nie patrzcie na tytuł :)

jestem mama córki która w wieku prawie 16 lat zaszła w ciąże ( moja synowa miała już kontakt z Panem doktorem ) teraz czekamy na rozwiązanie mimo , że mam 45 lat nigdy nie spotkałam się się z taką życzliwością i wyrozumiałością jaką okazał nam . To Pan doktor podtrzymywał mnie na duchu ( gdy byłam załamana jak dowiedziałam się o ciąży niepełnoletniej córce ) Więc moje zdanie jest takie ,że to człowiek który wie co robi i jest nie na 100 % polecenia ale na 1000 % -z moje strony mogę tylko powiedzieć -DZIĘKUJĘ PANU ZA WSZYSTKO - mama Dominiki

Do wszystkich Pań leczących się u dr Janusza Wrótniaka. Jak wszystkie Panie nabrałam się na uprzejmość i wysoką kulturę Pana doktora. Leczyłam się u doktora prawie trzy lata i były to zmarnowane lata. Gdy wystąpił u mnie brak okresu pan doktor nie robiąc żadnych badań postawił diagnozę, że wszystko jest w porządku tylko matka natura zastrajkowała - przypisując w tym przypadku Luteinę co nie dało efektu. Pan doktor bardzo uprzejmie i sympatycznie namawiał mnie do zajścia w ciąże - co też usilnie czyniłam - po bezskutecznych próbach pan doktor przypisała mi bez wykonania wstępnych badań lek o nazwie Bromergon, którego zastosowanie wymaga przeprowadzenia badań, gdyż jego zastosowanie bez nich może być niewskazane. Trochę poszperałam na internetowych forach odnośnie nieregularnych cykli co uzmysłowiło mi iż należy wykonać badania w kierunku wykluczenia nieprawidłowości działania tarczycy. Po wykonanych prywatnie!! badaniach, które pan doktor powinien z własnej inicjatywy zlecić, odkryłam iż moja tarczyca nie działa poprawienie - niedoczynność tarczycy. Po przedstawieniu prywatnie wykonanych badań, pan doktor zapewniał mnie iż wynik badania jest błędny gdyż na jego oko tarczyca pracuje poprawnie ( wiadomo wszystkim na co umarł pacjent w szpitalu). Doktor zlecił badania w szpitalu w Ustrzykach, które tylko potwierdziły moje przypuszczenia poparte badaniami, następnie nie wskazał żadnej metody leczenia mimo ciągłego braku okresu stwierdzając iż za bardzo chciałam zajść w ciążę, to uzmysłowiło mi jego niekompetencję, brak doświadczenia i rutynowość podejścia do pacjenta, ponadto doktor przypisał mi tabletki, których skutki uboczne sieją wielkie spustoszenie w organizmie nie informując mnie o tym jak i o przyczynie ich przypisania. Pan doktor jest tylko miły i sympatyczny co stwarza mylną atmosferę że jest dobrym fachowcem. Najlepiej leczyłby wszystkie kobiety przypisując na receptę seks. Nie polecam w 200% - szkoda czasu i nerwów.

Nie wiem co sądzić o tym lekarzu bardzo dziwny człowiek. Podejście do pacjenta dobre.Miły sympatyczny człowiek ale nie poszłabym już drugi raz do niego.

Bardzo uprzejmy,zawsze uśmiechnięty,wzbudzający zaufanie i co ważne tłumaczy zrozumiale krok po kroku co jest i co można zrobić.Odpowiada na wszystkie pytania.U mnie jako jedyny zaczął od badań zanim włączył leki i dzięki temu okazało się,że potrzebny jest zabieg.Od 11miesięcy jestem po i wreszcie jestem zupełnie zdrowa,a borykałam się z moją przypadłością kilkanaście lat.Chodzę na fundusz i nie uważam by faworyzował Pacjentki prywatne.Opieka w szpitalu w Ustrzykach bardzo dobra.Świetny specjalista,godny polecenia.

nieosiągalny ! już 3 tygodnie go nie ma!

nieosiągalny ! już 3 tygodnie go nie ma!