dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

pan doktor jest bardzo uprzejmy wzbudza zaufanie ale na tym zakończyłabym jego plusy w moim przypadku to całkowity brak kompetencji i o mało nie przypłaciłam tego życiem zdecydowanie nie polecam chyba że ktoś lubi ryzykować swoje życie

Super specjalista, dzięki jego ciepłym słowom i to w jaki sposób wytłumaczył mi dlaczego tak się stało a nie inaczej że poroniłam... pozwoliło mi uwieżyć w lepsze jutro... dziękuję

Zdecydowanie polecam. Ze swoją dolegliwością zmagałam się prawie osiem lat, dopóki nie trafiłam na tego lekarza. Od dwóch lat jestem już po usunięciu macicy - funkcjonuję świetnie - lepiej niż przed. Kompetencja i profesjonalizm. Na każde pytanie odpowiada szczerze i zrozumiale.

W placówce publicznej faworyzuje pacjentki, które umawiają się na wizyty prywatnie.

Bardzo dobry lekarz,polecam.Jedynie źle,że w razie zabiegu czy operacji należy pojechać do Ustrzyk lub Sanoka.

Wybrałam się do lekarza prywatnie, bo myślałam że wnikliwiej potraktuje mój problem zdrowotny no i zrobi USG. Gdy zobaczyłam to przedpotopowe USG, to żałowałam że nie zarejestrowałam się (na wprawdzie odległe w czasie badanie ) ze skierowania w szpitalu, ale jednak nowoczesnym sprzętem... Myślałąm, że dr nauk med. będzie dysponował kolposkopem, USG z prawdziwego zdarzenia a tu - ROZCZAROWANIE . JAkbym była w gabinecie 30 lat temu. Wizyta okazała się nieskuteczna i bezsensowna. Kolejne skierowania - identyczne jak w przychodni i kolejka na realizację badań - identyczna. Za wizytę 100 wziął, mimo że diagnozy nie postawił, bo "nic nie widzi"... Porażka. Może warto zainwestować w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, jeśli chce się być dobrym diagnostą i lekarzem. "Diagnoza" stanu zapalnego i rutynowe leki,które każdy by sobie przepisał, gdyby mógł sam wypisać receptę, (ale niestety to wypisanie recepty z rutynowo od lat wypisanymi lekami) kosztuje 100 zł...

Znakomity lekarz , fachowiec i budzi zaufanie (po pokazaniu kopertki) dzieki niemu mamy wspaniala trojke dzieci. Swietny specjalista i dobry czlowiek . Polecam zwlaszcza kobietom .

byłam pacjentką tego lekarza w czasie, kiedy przyjmował w Sanoku w przycchodni przy ulicy Błonie.Wizyty wspominam jako zupełnie bezstresowe, lekarz potrafił wspaniale rozładować atmosferę, był sympatyczny, kulturalny i bezpośredni, nie stwarzał dystansu, miało się wrażenie, że ma się do czynienia z dobrym znajomym.Poza tym wykazywał się dużą wiedzą i kompetencją. Wszystko wytłumaczył w mądry i przystępny sposób.

Bardzo dobry specjalista, miły i uprzejmy człowiek zarazem a także w pełni kompetentny i odpowiedzialny lekarz.

Bardzo kulturalny i kompetentny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem . Polecam !!!