dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wysokiej klasy specjalista, ogromna wiedza, kultura. Co mnie w nim ujęło, to przede wszystkim podejście do pacjenta. Zawsze ma czas dla swoich pacjentek, zleca wszelkie niezbędne badania, na każde zadane pytania udziela fachowej odpowiedzi. Szczerze polecam, rzadko spotyka się lekarzy z taką wiedzą i takim podejściem do pacjentów.

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory się spotkałam. Posiada ogromna wiedzę, nie lekceważy rzadnych objawów, zleca wszystkie niezbędne badania. Jest rewelacyjny jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, bardzo dba o swoje pacjentki. Oby jak najwięcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia. Naprawdę szczerze polecam

Byłam raz u lekarza na prywatnej wizycie i nie byłam z niej zachwycona poza tym NAJGORSZĄ WADĄ tego lekarza jest to że jest niedyskretny i nie dotrzymuje tzw. tajemnicy lekarskiej informując osoby postronne o tym kto u niego był na wizycie. Moja znajoma z tej samej miejscowości była u niego pech mamy to samo nazwisko więc lekarz poinformował ją że ja tam byłam , kiedy byłam i czy jesteśmy spokrewnione. ciekawe kogo jeszcze o tym poinformował. NIE IDŹCIE DO NIEGO. Polecam doktora Kęskę z Ustrzyk.

Rewelacja. Nie popełania błędów diagnostycznych, wyciągnął mnie za uszy po tym, jak pani Holcman prawie mnie wyprawiła na inny świat.

Zdecydowanie polecam - bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy.Wzbudza zaufanie posiadaną wiedzą.

nie polecam straszny ignorant, leczenie nie poskutkowało , zbywacz

nie polecam straszny ignorant, leczenie nie poskutkowało , zbywacz

jestem zachwycona ! wspaniałe podejście do człowieka! pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem! diagnozy na podstwie obserwacji i analizy!

Bardzo dobry lekarz. Wspaniałe podejście do pacjentów, świetna opieka, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca tyle czasu pacjentce, ile potrzeba, zleca wszystkie niezbędne badania. Jest przy tym bardzo sympatyczny i kulturalny. Moim zdaniem najlepszy ginekolog-położnik w Ustrzykach. Szczerze polecam.

zdecydowanie nie polecam straszny naciągacz , nie potrafił mi nic wytłumaczyć zbywał mnie głupimi tłumaczeniami . nie polecam

Jest to jeden z najlepszych lekarzy którego spotkałam. Aby każdy z nich był tak jak ten, w Polsce służba zdrowia stała by się o niebo lepsza. Ciesze się, że udało mi sie na niego trafić

Ciesze się, że udało mi sie na niego trafić