dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Porażka!!! Szkoda czasu i pieniędzy, odpowie albo i nie na zadane pytanie, ani nie umie wytłumaczyć choroby i leczenia, na jednej wizycie mnie nastraszył ale tak na poważnie dał szereg badań za które słono zapłaciłam a na drugiej wizycie na zadane przeze mnie pytanie odnośnie problemu z pierwszej wizyty powiedział żebym się tego już nie czepiała bo jest już wszystko w porządku w głowie się nie mieści do czego skłonni są ci ludzie żeby naciągnąć drugiego na kasę, zapłaciłam dwa razy po 150 zeta i dalej nie wiem co mi jest, przez dwie wizyty prosiłam żeby zrobił mi usg piersi ponieważ kiedyś miałam wykryte dwa guzki i tak mi nie zrobił, szok!!! Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem.

zgadzam sie,ze to zakłamaniec. Juz chyba sie znudził stołeczkiem we Włoszczowie i zaniedbuje pacjentki. Ten człowiek nie powinien juz leczyc,popełnia bład za błedem

nie polecam Pana W. gdyz jest to zakłamany lekarz,fałszywy,któremu jak nie dasz w łape z 200zł to spie.....oli ciaze która przebiegała dobrze a dziecko na intensywnej bo Pan W. zrobił cesarke wczesniej bez zgrozenia,bo mu sie zachciało uczyc stazyste.

Dziś bylałam u P.Dr i muszę potwierdzić wcześniejsze opinie,że znakomity z Niego człowiek i lekarz. Wnikliwie badał i wszystko tłumaczył na usg. Wyszłam uspokojona i bardzo zadowolona z jakości wizyty.

Fantastyczny Pan Doktor! Uśmiechnięty, miły, sympatyczny a w dodatku bardzo bardzo mądry i wnikliwy lekarz. Z chęcią się idzie na wizyty może też i przez delikatność oraz podejście do pacjentki. Polecam.

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Już dawno nie spotkałam się z tak wspaniałym specjalistą,który ma normalne podejście do pacjenta i to na kasę chorych. Znakomity dr i cudowny człowiek.

Tacy powinni być lekarze jak dr Janusz Wrótniak. Oprócz wielkiej wiedzy i doświadczenia jest normalnym, uśmiechniętym, sympatycznym człowiekiem. Sprawia, że na wizycie jest bardziej luźna i nie tak stresująca atmosfera.

Dr Wrótniak jest bardzo mądrym człowiekiem i doświadczonym lekarzem. Mimo długiego czekania w kolejce na wizytę warto pójść do Niego jeżeli macie jakiś problem ze zdrowiem. Bada bardzo delikatnie a uśmiechem i sympatią stwarza miłą atmosferę. Polecam tego Dr.

Dużo można by pisać dobrego o doktorze Wrótniaku, a zresztą moje poprzedniczki już wiele napisały. Ja powiem tyle,że jest to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam, prawdziwy, dobry, mądry człowiek. Polecam.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam! Nie tylko z ogromną wiedzą, ale przede wszystkim z sercem dla drugiego człowieka. Dziś byłam u nefrologa na NFZ i podejście tego "dr" rzenujące!!! Spławił mnie po 4min.bez badań i kazał przyjść na usg za 2 miesiące. I można sobie porównać lekarzy nawet innych specjalizacji. Dr Wrótniaka bardzo polecam.