dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Znakomity lekarz! Taki z prawdziwym powołaniem do tego by leczyć i pomagać ludziom. Dziś rzadko spotyka się takich dr. Warto pójść.

Wspaniały lekarz! Bardzo uprzejmy i do tego doktor z powołania. Wnikliwie mnie badał i tłumaczył co i jak widać na usg. Uśmiechnięty i szczery człowiek. Serdecznie polecam.

Polecam tego lekarza z całą pewnością. Jest dokładny, rzetelny i kompetentny. Do tego dość uśmiechnięty i pogodny. Dużo czasu poświęca pacjentce. Jeśli trzeba wszystko tłumaczy.

Miły, sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem. Śmiało można Go pytać o rzeczy,któte nas niepokoją, a dr wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo delikatne przeprowadza badanie i często się uśmiecha co rozluźnia atmosferę. Polecam.

Znakomity lekarz i do tego bardzo doświadczony. Szukałam długo ginekologa z praktyką w szpitalu, bo wcześniej kilka lat chodziłam też do godnego polecenia, ale jak coś trzeba było zrobić to niestety w szpitalu go nie było, a lepiej mieć swojego dr jak już konieczny jest np.zabieg. Z dr Wrótniaka jestem bardzo zadowolona i nie poszłabym już do innego. Szczerze polecam. Ten człowiek nawet najgorszego smutasa rozweseli a do tego jest świetnym specjalistą.

Polecam Doktora każdej kobiecie, która szuka dobrego specjalisty. Miły, uczciwy i bardzo pogodny człowiek. Dokładnie i delikatnie przeprowadza badania,starannie dobiera leki i zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentki.

Chodzę do Pana Doktora już ponad 2 lata. Czasem na NFZ,a czasem prywatnie. Bardzo rzetelnie prowadzi całą moją chorobę,wykonuje mi badania, jeśli trzeba to muszę jechać do szpitala (teraz jest daleko,ale jeśli jest dobry lekarz to warto przejechać nawet więcej km). Zawsze jest miły i delikatny podczas badania,a do tego bardzo często się uśmiecha i rozmawia tak normalnie,co rozluźnia atmosferę. Mam wiele dolegliwości i od lat się z nimi borykam.Dopiero dr Wrótniak tak na serio podjął się konkretnego leczenia i są efekty. Polecam gorąco.

Bardzo polecam! Cierpliwy i uprzejmy lekarz,a do tego dużo czasu poświęca pacjentce. Badanie dzięki Jego pogodnej naturze nie jest tak krępujące a jeśli już coś trzeba wytłumaczyć to czyni to krok po kroku.

Bardzo dobry specjalista i do tego zawsze uśmiechnięty człowiek. Poprzedni lekarze przekreślali moje macierzyństwo-dr Wrótniak nie. Walczyliśmy i w tej chwili noszę pod sercem moje upragnione maleństwo. Dziękuję Doktorze

Wczoraj byłam na wizycie po raz drugi. Jest to bardzo miły, rzetelny i uśmiechnięty człowiek a do tego bardzo delikatny i dokładny w badaniu. Wszystko mi wytłumaczył i rozmawiał tak normalnie a nawet rozrysował co i jak. To jest lekarz z powołania godny polecenia.