dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Witam. Na początek chciałabym zauważyć,że trzy ostatnie "opinie" z 20.12.2013 są na żywca skopiowane(po kawałku)z innych wpisów z 2009r.i jak można wydedukować-chociażby z godzin-wysłane przez jedną osobę.Widać ktoś bardzo chce zaniżyć średnią dr Wrótniaka wypisując takie rzeczy i to na dodatek nie z własnych doświadczeń,ale to pokazuje inteligencję piszącego...A to jest przecież portal,który ma pomóc kobiecie w wyborze dobrego lekarza,a czytając takie głupoty od razu można się zniechęcić. Ja chodzę do doktora prawie 4lata na NFZ. W mojej przychodni jest dobre usg, kolposkop i ogólne warunki. Dwa razy byłam prywatnie w Sanoku i Przemyślu i nic na temat tamtego sprzętu złego powiedzieć nie mogę.Jeśli ktoś wymaga standardów klinicznych to jego problem. Pan dr bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad, dokładnie bada,zrozumiale tłumaczy co i jak, a jeśli jest taka potrzeba kieruje do szpitala i osobiście zajmuje się Pacjentkami otaczając je troską,poświęcając uwagę i czas.Wiem, bo byłam 4razy w szpitalu w tym przeprowadził mi zabieg i mogę z ręką na sercu powiedzieć,że jest to najbardziej kompetentny lekarz jaki stanął na mojej drodze,a w dodatku pięknie szyje i blizny są znikome (: Zresztą cały personel oddziału był na wysokim poziomie. Życzliwy,uśmiechnięty,szczery,dobry i bardzo mądry człowiek. Jak każdy z nas ma zapewne swoje wady,ale one nie mają żadnego wpływu na proces leczenia i zachowanie. Polecam dr Wrótniaka z pełną odpowiedzialnością i choć wiem,że każdy może pisać co chce, to niech to będą prawdziwe opinie. Pozdrawiam

Drogi lekarz.Ubogo wyposażony gabinet - tylko fotel i stare rozwalające się USG, któym za kazdym razem robi badanie, by zarekwiriwać o 50 zł więcej. Poza tym robi to USG nie tłumacząc, dlaczego za każdym razem to badanie jest konieczne

zdecydowanie nie polecam straszny naciągacz , nie potrafił nic wytłumaczyć zbywał mnie głupimi tłumaczeniami . Uprzejmy fakt ale to nie wystarczy!!!!nie polecam

Pan doktor jest tylko miły i sympatyczny co stwarza mylną atmosferę że jest dobrym fachowcem. Najlepiej leczyłby wszystkie kobiety przypisując na receptę seks. Nie polecam w 200% - szkoda czasu i nerwów.

do dr.Wrótniaka chodziłam na wizyty na nfz,wzbudził moje zaufanie był miły i wydawało się ,że chce mi pomóc udało mu się namówić mnie na operacje z którą długo zwlekałam niestety po operacji kazał mi jeżdzić na wizyty prywatne do Przemyśla i Sanoka mimo iż mieszkam w Jarosławiu ignorował moje złe samopoczucie po operacji i chodziło mu tylko o pieniądze.Dziś jestem pod opieką innego lekarza i czeka mnie powtórna operacja bo nadal czuje się żle tzn gorzej niż przed operacja a minęło już 7 miesięcy od operacji a dr.wrótniak zapewniał mnie że będzie lepiej więc nie polecam

rewelacja lekarz z powołania ,nie pomija nawet chorób przebytych

rewelacja lekarz z powołania ,nie pomija nawet chorób przebytych

Chyba ktoś chce zepsuć opinię dr Wrótniaka, bo to co te osoby wypisują to kłamstwa i oszczerstwo!!!

Ja pojechawszy do szpitala w Ustrzykach Dolnych zostałam zbadana na oddziale Ginekologicznym i wyżej oceniany doktorek zażądał ode mnie 100 zł za wizytę bo stwierdził że tylko prywatnie będzie mnie przyjmował w Szpitalu podkreślam . I oprócz tego wystawił receptę z gabinetu prywatnego która także kosztowała prawie 100 zł. Ale ja tak tego nie zostawię bo poco w końcu płacimy ubezpieczenie. Ale dla tego dupka liczy się tylko kasa a nie dobro pacjentki. Więc zdecydowanie odradzam tego typa.

Porażka, szkoda czasu na wizytę. omijać szerokim łukiem.

Porażka, szkoda czasu na wizytę. omijać szerokim łukiem.

Zdecydowanie ODRADZAM !!!!! Tego czlowieka .Bylam u niego w 8tyg ciazy na pierwszej wizycie,stwierdzil ze moje dziecko nie zyje ,ze jak na ten tydzien powinno byc wieksze ,wiec sie nie rozwija,jest za nisko zagniezdzone w macicy i mam czekac az poronie na dniach .Przy tym opowiedzial mi swoje doswiadczenia przy usowaniu takich poza macicznych ciaz np.krew sie leje strumieniami.Nic dziwnego ze nie potrafil dobrze zdiagnozowac czego kolwiek na takim starym sprzecie i z taka "wiedza". Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo ,poniewaz w tym samym tygodniu pojechalam do Polski i okazalo sie ze wszystko z dzidzia jest idealnie a moj ginekolog nie chcial nawet sluchac o takiej niekompetencji tego czlowieka.ODRADZAM wszystkim wizyte u tego lakarza ,poniewaz napewno nikt niechcial by przezyc tego co ja .