Filtruj terminy

lekarz Sylwester Ciećwież

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - Filia w Świdwinie
Wojska Polskiego 22/C
78-300 Świdwin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sławomir Godleś

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ulica Podgórna 17E
78-300 Świdwin

Po raz pierwszy poczułam się u lekarza tak komfortowo, jak kobieta . A co do lekarzy ginekologów - byli u mnie na końcu. Niezwykły człowiek i niezwykły lekarz. Polecam . A poszłam po zasięgnięciu opinii. Mam 5 na przodzie pesela a u Pana Doktora czułam się w pełni dowartościowaną kobietą.

Krzysztof Czapla

ISPL Czapla Krzysztof
1 Maja 23
78-300 Świdwin

Jestem bardzo zadowolona ze jest taki lekarz u nas w mieście. Prowadził mi ciaze wszystko było Oki badania miałam wszystkie zrobione aż lekarze na porodówce byli zdziwieni. Zawsze jak coś się dzieje to nie trzeba czekać długo na wizytę. Wiadomo że za niektóre badania trzeba zapłacić ale to nie jest winna lekarza. W ciągu szybkiego czasu zostałam wyleczona z dolegliwości które miałam🙂
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Bogdan Siwek

NZOZ "AMBULATORIUM"
PODGÓRNA 17 E
78-300 Świdwin

Witam wszystkich.Zdecydowanie ODRADZAM tego lekarza.Przez jego brak zainteresowania ciążą straciłabym swoje maleństwo. Było to tak: Zostałam skierowana przez niego do szpitala na nadciśnienie więc jeszcze tego samego dnia tam pojechałam(na spokojnie zeby sie nie stresowac bo ciśnienie dochodziło do 145/90)Wychodząc od niego usłyszałam : " jak pani sobie poleży w szpitalu to może ciśnienie samo spadnie", miedzy wizyta u tego SPECJALISTY a przyjazdem do szpitala mineło maksymalnie półtora godziny, ponieważ ...

lekarz Jacek Borowski

"MED - BOR"
Miła 4
78-300 Świdwin

hamski nie mily i wogole masakra poszlam na pierwsza wizyte do niego i wiecej nie pojde chcialam potwierdzic ciaze to powiedzial ze to nie jego wina i po badaniu usg nie zdazylam sie nawte dobrze ubrac a wyrzucil mnie z gabinetu nie polecem

lekarz Jacek Borowski

Jacek Borowski Gabinet Lekarski
ulica Miła 4
78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz wszystko na wysokim poziomie wiedza, doświadczenie medyczne i rzetelnie przekazane informacje o diagnozie i dalszym leczeniu.Polecam.
Opinia dodana przez: IzabelaH

lekarz Antoni Czarnik

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ulica Podgórna 17E
78-300 Świdwin

Nie polecam Pana doktora. Doktor w badaniach ma metody starodawne. Nie jest subtelny, swoje badania robi w sposób bolesny a mam dość duży próg bólu. Jest arogancki i nie miły. Nie wzbudza zaufania, moim zdaniem nawet nie jest kompetentną osobą. Jestem w ciąży i co każdą wizytę muszę się prosić o zwolnienie na dodatek wypisuje max na 10 dni.
Opinia dodana przez: Pacjentka w ciazy

lekarz Helena Kłusewicz

Nzoz Ambulatorium