Ginekolog Szczytno

Medico

Szczytno

Bardzo dobry lekarz!!!! bardzo sympatyczny, kontaktowy, wspaniale tłumaczy i co najfajniejsze jest bardzo dokładny. Kiedyś zgłosiłam się na badanie ginekologiczne, Pan Doktor w trakcie badania zauważył wysypkę na nogach, zatem na wstępie się tym zainteresował. Nie odesłał mnie do dermatologa lecz sam ustalił drogę leczenia, wyjaśnił przyczynę i udzielił cennych rad. Zbadał również tarczycę i piersi- zatem który ginekolog na NFZ aż tak by się poświęcał pacjentowi??? co tu mówić- kiedyś chodziłam do prywatnego ginekologa, płaciłam 200 zł i byłam traktowa przedmiotowo, bardzo szybko mnie zbywał, gdyż następny pacjent czeka. Poza tym Pan Doktor Kazimierczak jest niesamowicie sympatyczny, konkretny i kontaktowy- sprawia, że człowiek zupełnie zapomina, że jest się na wizycie ginekologicznej. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam serdecznie Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mirka

Leśna 29
12-100 Szczytno

Świetny lekarz i fachowiec. Prowadził moją ciążę i poród. Przez cały ten okres informował co, po czym i dlaczego tak będzie. Poza tym to bardzo miły człowiek. Szczerze polecam :-)

Opinia dodana przez: Wioleta

ulica Kolberga 8
12-100 Szczytno

Dobrze się czuje w gabinecie bez stresu Lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba usg wyjaśnia nie mam oporów aby zadzwonić i jeszcze dopytać szkoda że nie przyjmuje na kase chorych nie zawsze mam kase na wizyte której bardzo mi potrzeba

Opinia dodana przez: dorcia dorota.szczytno

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 37c gabinet nr 3
12-100 Szczytno

Jestem bardzo zadowolona z doktora,bardzo mily pomocny spokojny. Ciaza, porod, bardzo ladne szycie :) polecam! Ja juz 10 lat chodzę do Pana Labuza

Opinia dodana przez: Grażyna

Bohaterów Września 1939r. 1 lok. 9

prawdziwy medyk stosunek do pacjętek pozytywny

prawdziwy medyk stosunek do pacjętek pozytywny

Bardzo dobry, uprzejmy i kompetentny lekarz. Jestem Jego pacjentką od 8 lat i z całą odpowiedzialnością polecam.

Pułaskiego 30
12-100 Szczytno

Przemiły starszy lekarz.Kompetentny.Wizyta bez skrepowania .
Pomógl mi wiele razy..Polecam .

Przemiły starszy lekarz.Kompetentny.Wizyta bez skrepowania .
Pomógl mi wiele razy..Polecam .

Kętrzyńskiego 15a
12-100 Szczytno

miałam problemy po porodzie i dopiero on mi pomógł.Poważny, ale kompetentny człowiek

elmed

12-100 Szczytno

Bardzo uprzejmy, wszystko tłumaczy i bardzo delikatny-badanie nie bolało! Widać, że pacjent jest dla niego ważny. Polecam.

Krzysztof Lejmanowicz
ul. Ogrodowa 40