Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Szczytno

dr n. med. Marek Kasprowicz

Leśna 29
12-100 Szczytno

Świetny lekarz i fachowiec. Prowadził moją ciążę i poród. Przez cały ten okres informował co, po czym i dlaczego tak będzie. Poza tym to bardzo miły człowiek. Szczerze polecam :-)
Opinia dodana przez: Wioleta

dr Radosław Łabuz

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 37c gabinet nr 3
12-100 Szczytno

Jestem bardzo zadowolona z doktora,bardzo mily pomocny spokojny. Ciaza, porod, bardzo ladne szycie :) polecam! Ja juz 10 lat chodzę do Pana Labuza
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik, USG

ulica Kolberga 8
12-100 Szczytno

Radzę wszystkim Paniom omijać szerokim łukiem . Rutynowe badanie, powiedziałam panu ze staramy się z mężem o dziecko , pan stwierdził torbiele i powiedział ze nie da rady . Wypisał hormony na tydzień czasu mówiąc mężowi ze wyklucza ciąże stanowczo. Byłam w 3 tygodniu , straciłam dziecko w 5-tym . Opinia lekarzy “kto pani to dał” (tabletki działają poronnie) . Mało tego , brak dokumentacji medycznej , No bo po ...
Opinia dodana przez: Lenalab

lekarz Krzysztof Lejmanowicz

Bohaterów Września 1939r. 1 lok. 9
12-100 Szczytno

prawdziwy medyk stosunek do pacjętek pozytywny

lekarz Wiesław Muszyński

Pułaskiego 30
12-100 Szczytno

Czy to będzie usunięte przez tego zboczeńca mnie nie obchodzi ale wiem z własnego doświadczenia i tylko chcę uprzedzić innych by nie chodzić do niego zwłaszcza samemu i nie posyłać córek ponieważ nie pytając o nic zaczyna badać nawet dziewice, tak jak wszystkich a z tego co wiem obowiązkiem lekarza jest zapytać o współżycie zwłaszcza nieletniej ,czyli rozdziewicza nieletnie dziewczyny nie wiem czy to nie karalne ale tylko uprzedzam
Nie polecam go nikomu!!! Nie wzbudza żadnego zaufania, jest nieuprzejmy i niedelikatny. Odradzam jak tylko mogę. Koszmar!!!!!
Opinia dodana przez: Gabrysia

Dariusz Kaźmierczak

Medico
Szczytno

Moje dwie ciążę zostały prowadzone przez doktora Dariusza. Doktor, Dariusz jest godny polecenia. Zawsze mogłam liczyć na Doktora gdy miałam jakie kolwiek obawy zawsze mogłam zadzwonić zawsze zostałam przyjęta.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Tadeusz Olbryś

Kętrzyńskiego
12-100 Szczytno

miałam problemy po porodzie i dopiero on mi pomógł.Poważny, ale kompetentny człowiek

lekarz Jerzy Salan

elmed
12-100 Szczytno

Drogie panie chodziłam w ciąży do pana Jerzego S. i jestem bardzo niezadowolona z wizyt i badań w jego gabinecie! W czasie wizyty jak i po badaniach nic nie mówił, na wizycie zrobił tylko 1 zdjęcie wydruku usg gdzie inni ginekolodzy robią min 3 zdjęcia(szkoda papieru czy co?)Na wizytach z NFZ wciska swoje wizytówki i zaprasza na wizyty PRYWATNE!!! Wiecznie spóźnia się do przychodni na wizyty,skutkiem czego trzeba dodatkowo czekać ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jarosław Ordon