lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik, USG

Ja z gabinetu dr Nowowiejskiego korzystam już od ponad 2 lat. Jestem zachwycona, swoją pierwszą wizytę także odbyłam u niego i mimo stresu który mi towarzyszył przed wejściem do gabinetu po wizycie wyszłam uśmiechnięta i rozluźniona. Co do kompetencji, uważam że jest świetnym specjalistą i mimo że mam ponad 40 km do jego gabinetu to i tak chętnie poświęcam godzinę na dojazd. Zawsze pomoże, doradzi, nawet w kwestii pozycji ze względu na występujące u mnie tyłozgięcie macicy. Wytłumaczył dlaczego stosunek powinien wyglądać tak a nie inaczej, dużo mi to pomogło. Polecam tego lekarza każdej dziewczynie która ma przed sobą pierwszą wizytę i każdej kobiecie z problemami i bez nich.

Dobrze się czuje w gabinecie bez stresu Lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba usg wyjaśnia nie mam oporów aby zadzwonić i jeszcze dopytać szkoda że nie przyjmuje na kase chorych nie zawsze mam kase na wizyte której bardzo mi potrzeba

pan Jacek jest bardzo dobrym specjalista, ktory naprawde zna sie na "rzeczy". Na poczatku chodzilam do jego taty a potem kiedy zakonczyl praktyke zaczelam chodzic do pana Jacka. Wielu lekazry o tej specjalizacji niestety nie potrafia dobrze zdiagnozowac wiele chorob a pan Jacek jest swietny. Moja mama i siostry chodzimy do pana Jacka i zawsze polecamy wizyty u niego. A poczucia humora chyba nie maja te osoby ktore chodza a co jest bardzo wazne a najwazniejsze to doswiadczenie, ktore pan Jacek ma ogromne.

Świetny specjalista, nie mogłam zajśc w ciążę a pan doktor nam pomógł i teraz mam ślicznego synka.Każda moja wizyta kończyła się uśmiechem na twarzy nawet jak miałam zły dzień po wizycie u lekarza byłam bardzo zadowolona.chodziłam do wielu lekarzy aż trafiłam na doktora i nie zmienię go nigdy. POLECAM.

Super !!!!!!! Polecam gorąco ! Wspaniały lekarz! Prowadził moją ciąże. Urodziłam cudne , duże, zdrowe bliżnięta!Doktor martwił się zamnie ;-).Był na każdy teleon! Pozdrawiają KOWALEWSCY;-)!

Pan Jacek prowadzi moją ciążę od początku. Przed pierwszą wizytą byłam bardzo zestresowana, pan doktor przywitał mnie bardzo miło, krótka rozmowa i jego żarty pozwoliły mi się rozluźnic tak że badania prawie nie pamietam. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję mimo iż ma wiele pacjentek.Polecam tego lekarza każdej kobiecie.

Pan Doktor jest świetnym lekarzem,bardzo dba o pacjentki. A dzięki jego usmiechowi każdy wizyta nie jest stresujaca. Polecam - prowadził dwie moje ciąże.

Pan Dr.Nowowiejski jest lekarzem pełnym zaufania od 4 lat jestem jego pacjetką,jestem bardzo zadowolona,to że lubi żarty to własnie świadczy o człowieku.Lużna atmosfera i nie jesteś taka spieta.co u tego rodzaju lekarzy sie zdarza:)pozdrowienia Panie doktorze

Z gabinetu dr Nowowiejskiego korzystam od ok. 2 lat. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba, udziela wyczerpujących odpowiedzi. A poczucie humoru ma dość specyficzne, mimo to jest uprzejmy i wzbudza we mnie zaufanie.

Cudowny lekarz.Polecam go każdej pani.Poświęca pacjentce dużo czasu,sporo rozmawia i ma duże poczucie humoru.