lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik, USG

Pan Dr.Nowowiejski jest lekarzem pełnym zaufania od 4 lat jestem jego pacjetką,jestem bardzo zadowolona,to że lubi żarty to własnie świadczy o człowieku.Lużna atmosfera i nie jesteś taka spieta.co u tego rodzaju lekarzy sie zdarza:)pozdrowienia Panie doktorze

Cudowny lekarz.Polecam go każdej pani.Poświęca pacjentce dużo czasu,sporo rozmawia i ma duże poczucie humoru.

Nie polecam, po pierwsze nie rozumiem dlaczego za samą cytologie płacę 80zł, znajoma po takiej samej liczbie wizyt, za cytologię, USG, receptę płaci 50zł? Co do żartów, to mnie nie zraziły, zależy od podejścia, polubiłam tego Pana. Nie wiem, ale pragnęłabym więcej zaangażowania z Jego strony,jako lekarza. Dlaczego nigdy nie zapytał o badanie piersi, nie zaproponował? Osobiście postanowiłam zmienić lekarza.

Co do żartów, to mnie nie zraziły, zależy od podejścia, polubiłam tego Pana.
Osobiście postanowiłam zmienić lekarza.

Lekarz sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, prowadzi moją ciążę i mimo że muszę płacić 70zł a na dodatek dojechać prawie 30 km to i tak nie zamieniłabym go na innego. Ma bardzo dobry sprzęt medyczny.

Doktor jest super. Już niedługo pójde do niego z druga ciążą.

Doktor jest super. Już niedługo pójde do niego z druga ciążą.

bardzo dobry lekarz prowadził moją drugą ciąże polecam go koleżankom;

bardzo dobry lekarz prowadził moją drugą ciąże polecam go koleżankom;

pan Jacek prowadzi moją ciąze jestem bardzo zadowolona polecam.

pan Jacek prowadzi moją ciąze jestem bardzo zadowolona polecam.

zdecydowanie polecam, fachowe podejście, najnowszy sprzęt i ogromne poczucie humoru

Jestem zadowolona zarówno z przebiegu wizyt w gabinecie jak i pobytu w szpitalu. A czasem żarty pomagają rozładować napięcie pacjentek. Takie moje skromne zdanie

"Trafiłam" na pana"Doktora " gdy leżałam w szpitalu .Byłam wtedy w 35tygodniu ciąży , miałam kolkę nerkową.Nie byłam jego pacjentką , więc nie wykazywał żadnego zainteresowania .Ze szpitala wyszłam z nerką znacznie powiększoną.Żarty jego są nie stosowne.