lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik, USG

Lekarz sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, prowadzi moją ciążę i mimo że muszę płacić 70zł a na dodatek dojechać prawie 30 km to i tak nie zamieniłabym go na innego. Ma bardzo dobry sprzęt medyczny.

Nie polecam, po pierwsze nie rozumiem dlaczego za samą cytologie płacę 80zł, znajoma po takiej samej liczbie wizyt, za cytologię, USG, receptę płaci 50zł? Co do żartów, to mnie nie zraziły, zależy od podejścia, polubiłam tego Pana. Nie wiem, ale pragnęłabym więcej zaangażowania z Jego strony,jako lekarza. Dlaczego nigdy nie zapytał o badanie piersi, nie zaproponował? Osobiście postanowiłam zmienić lekarza.

Co do żartów, to mnie nie zraziły, zależy od podejścia, polubiłam tego Pana.
Osobiście postanowiłam zmienić lekarza.

Pan Jacek prowadzi moją ciążę od początku. Przed pierwszą wizytą byłam bardzo zestresowana, pan doktor przywitał mnie bardzo miło, krótka rozmowa i jego żarty pozwoliły mi się rozluźnic tak że badania prawie nie pamietam. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję mimo iż ma wiele pacjentek.Polecam tego lekarza każdej kobiecie.

bardzo dobry lekarz prowadził moją drugą ciąże polecam go koleżankom;

bardzo dobry lekarz prowadził moją drugą ciąże polecam go koleżankom;

pan Jacek jest bardzo dobrym specjalista, ktory naprawde zna sie na "rzeczy". Na poczatku chodzilam do jego taty a potem kiedy zakonczyl praktyke zaczelam chodzic do pana Jacka. Wielu lekazry o tej specjalizacji niestety nie potrafia dobrze zdiagnozowac wiele chorob a pan Jacek jest swietny. Moja mama i siostry chodzimy do pana Jacka i zawsze polecamy wizyty u niego. A poczucia humora chyba nie maja te osoby ktore chodza a co jest bardzo wazne a najwazniejsze to doswiadczenie, ktore pan Jacek ma ogromne.

Pan Dr.Nowowiejski jest lekarzem pełnym zaufania od 4 lat jestem jego pacjetką,jestem bardzo zadowolona,to że lubi żarty to własnie świadczy o człowieku.Lużna atmosfera i nie jesteś taka spieta.co u tego rodzaju lekarzy sie zdarza:)pozdrowienia Panie doktorze

pan Jacek prowadzi moją ciąze jestem bardzo zadowolona polecam.

pan Jacek prowadzi moją ciąze jestem bardzo zadowolona polecam.

zdecydowanie polecam, fachowe podejście, najnowszy sprzęt i ogromne poczucie humoru

Z gabinetu dr Nowowiejskiego korzystam od ok. 2 lat. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba, udziela wyczerpujących odpowiedzi. A poczucie humoru ma dość specyficzne, mimo to jest uprzejmy i wzbudza we mnie zaufanie.

"Trafiłam" na pana"Doktora " gdy leżałam w szpitalu .Byłam wtedy w 35tygodniu ciąży , miałam kolkę nerkową.Nie byłam jego pacjentką , więc nie wykazywał żadnego zainteresowania .Ze szpitala wyszłam z nerką znacznie powiększoną.Żarty jego są nie stosowne.