Filtruj terminy

Ginekolog Ustka

lekarz Mariusz Birnbaum

Wróblewskiego 4
76-270 Ustka

Doktor prowadził moją pierwsza ciążę. Jest lekarzem godnym polecenia, a że czasem może mieć gorszy humor to chyba normalne., gdyż każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Mimo tego nie lekceważy pacjentek, tłumaczy, rozmawia i potwierdzam wcześniejsze opinie- wizyty prywatne i usg 4D kosztują bardzo mało w porównaniu do innych gabinetów prywatnych.
Z każdego badania dostawałam około 6-8 zdjęć Małego i dodatkowo film gratis na koniec ze wszystkich usg.
Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Adolf Otoka

Grunwaldzka 12/64
76-200 Ustka

Jestem pacjentkom od 16lat. Tak dobrego i serdecznego człowieka w dzisiejszych czasach jest ciężko znaleść. Nie mówiąc o położnej. Dzięki niemu mam 16letniego syna a teraz mimo zagrożonej ciąży i ciężkiego porodu mam wspaniałą dwuletnią córeczkę. O każdej porze mogłam liczyć na wsparcie Pana Doktora. Z całego serca polecam lekarza.

lekarz Wojciech Kellas

Ginekolog

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Uzdrowisko USTKA"
ul. Wczasowa 27
76-270 Ustka

Lekarz jest godny polecenia. W sposób bardzo uprzejmy i wyczerpujący udziela informacji. Wzbudza duże zaufanie, jest bardzo kontaktowy.
Minusem jego gabinetu jest brak "wytłumienia" drzwi, więc osoba czekająca w poczekalni może słyszeć rozmowę poprzedniczki. Dyskomfortem jest również brak odrębnej leżanki do badania usg. Trzeba się nastawić, że badanie to odbędzie się na fotelu ginekologicznym. Poza tym - lekarz jak najbardziej godny polecenia.

lekarz Izabela Wawrzyniak

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku