lekarz Wojciech Kellas

Prowadził moje 2 ciąże.Pierwszą na NFZ , w drugiej z uwagi,że Pan Doktor przestał pracowac w przychodni w gabinecie prywatnym.Bardzo oddany lekarz i w gabinecie i w szpitalu.Na usg bez problemów zapraszał męża.Bardzo życzliwy , profesjonalny, godny polecenia

Lekarz jest godny polecenia. W sposób bardzo uprzejmy i wyczerpujący udziela informacji. Wzbudza duże zaufanie, jest bardzo kontaktowy. Minusem jego gabinetu jest brak "wytłumienia" drzwi, więc osoba czekająca w poczekalni może słyszeć rozmowę poprzedniczki. Dyskomfortem jest również brak odrębnej leżanki do badania usg. Trzeba się nastawić, że badanie to odbędzie się na fotelu ginekologicznym. Poza tym - lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Chodziłam do niego kilka lat, zawsze bardzo oficjalny, kilka miesięcy leczył mi grzybice, po dwóch miesiącach dopiero wziął wymaz do laboratorium. Na plus lekarza - dosyć delikatny.