1,1
1,2
1,3

Nie polecam nikomu trafić w ręce tego lekarza. Trafiłam na sor na borowska. M.in. dolegliwościami miałam problem z palcem wskazującym (siny, wygięty, bolesny, ewidentnie coś na 1 rzut oka nie tak). Lekarz ze względu na 4 miesiąc ciąży powiedział ze zdjęcia nie zaleci, złapał mocno w miejscu obrzęku (zgięcie paliczka), ścisnął bardzo mocno i stwierdził ze „stłuczenie”. Od 1,5 miesiąca obrzęk, siniec ani „wyglad” skrzywionego palca nie zszedł, przy czym problem z prłnym czuciem w palcu. Ten Zalecił mi jedynie smarowanie maścią. Wybrałam się do innego lekarza chirurga już ze ...

Wybrałam się do innego lekarza chirurga już ze skierowaniem itd - w ciemno zalecił szynę oraz konsultacje z lek.gin, czy możemy zrobić rtg i wrócić. Zasugerowano mi również, ze poprzedni lekarz mógł chociaż zalecić usg palca (niestety dr Chourasia nie skonsultował nawet z ginekologiem czy można te rtg czy nie).
Teraz ? Prawdopodobnie za późno na leczenie. Zostają mi w przyszłości zabieg/operacja. Dzięki niekompetencji lekarza mam stały uszczerbek.

Ten lekarz to sobie kpi z pacjentów. Może tak się diagnozę stawia ale w Indiach skąd pochodzi. Niech wraca skąd przyjechał. Jak trafiłem na SOR z zerwanym wiązadłem bicepsa to przepisał maść i kazał wrócić do lekarza pierwszego kontaktu. Nie słucha co się do niego mówi , w opis z wizyty wpisuje niezgodnie z prawdą / stanem faktycznym/ . Nie nadaje się do pracy z ludźmi.

Wczoraj zostałam przywieziona na sor przy Borowskiej karetką i miałam wątpliwa przyjemność trafić po opiekę dr jak go zwał personel "Gucia". Miałam zawroty przy ruchach głową, mdłości, drętwienie ręki i nogi. Dodam, że mam przepuklinę kręgosłupa w odcinku szyjnym. Pan doktor nie zbadał mnie, o nic nie zapytał, położył mi rękę na ramieniu, kazał unieść zagięta lewa rękę i powiedział że teraz nie będzie boleć. Dostałam receptę na opokan i zalecenie ćwiczenia prawidłowej postawy przed lustrem. W wpisie, który otrzymałam nie było podanych przeze mnie objawów. Wpisano jedynie ból karku i obręczy barokowej. Do tego nikt nawet nie zainteresował się wenflonem w mojej ręce. Kpina i parodia leczenia.

Miałam ostry ból w brzuchu, przyjechałam na SOR, gdzie przyjmował wyżej wspomniany Pan Goutam Chourasia (tzw. lekarz). Jeżeli chodzi o czasie poświęconym to z wielkimi trudnościami będzie w sumie z min. 3. Pan prawie nie zapoznał się z problemem, a jego poleceniem było mniej palić i pić dużo wody. Na szybko wypisał mi lek Controlc i na tym się skończyło. Mogłam iść do domu. Pomimo tego, że w sumie czas oczekiwania wyniósł 5 godzin, wyszłam ze szpitalu i jego tzw. pomocy lekarskiej z takim samym bólem, z którym zwróciłam się o pomóc. Czyli nie do końca zrozumiałam po co przyszłam. Aby mój stan pogorszył się ? Czy po jakiś „random” lek, który on mi wypisał nawet nie wiedząc czy to problem z żołądkiem lub wątrobą? Pozostało mi tylko jechać do domu i połykać leki przeciwbólowe.