dr n. med. Grażyna Ciudzińska-Walczak

genialny lekarz, uprzejma kobieta, wspanialy czlowiek. wyleczyla mojego synka z egzemy z ktora nie moglam sobie poradzic i lekarze inni rozkladali rece. podchodzi do dzieci indywidualnie, tlumaczy, rozumie. polecam:)

Podczas pobytu mojego syna w szpitalu jako jedyna potrafiła w bardzo przystępnym sposób wyjaśnić jego chorobę i jestem jej za to wdzięczna.

Fantastyczne lekarka, mały miał 1,5 miesiąca jak do niej trafił po nieudanych leczeniach i diagnozach innych lekarek, też pediatrów (Lukaszyk, Gładkowska). Diagnoza (trafiona) po pierwszym wejrzeniu na dziecko , leki dobrane i maly wyleczony. , teraz o każdej porze dnia a zdarzało się nawet nocy mogę sie zgłosić i wiem że nie bede odesłana z kwitkiem. Super lekarz i ordynator. :)

super babka)))))))))Wytlumaczy chorobe a nie to co inni zbada i poda chorobe recepta i nara a ta babkka powie co to jest za choroba jak sie objawia itp

polecam innym paniądoktor jest wsaniała mnie leczyła a teraz leczy moja córkę

polecam innym paniądoktor jest wsaniała mnie leczyła a teraz leczy moja córkę

tak naprawdę to nie ufam innemu lekarzowi tak jak Pani doktor,mam dwoje malutkich dzieci(starsze w przdszkolu,co powoduje nico częstsze choroby)nie zdarzylo się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą. W czasie wizyty czuje się,że nasze dziecko jast najważniejsze! Wspaniała kobieta i świetny lekarz!!! polecam!!!

super lekarz ratuje zycie poświęcona temu co robi

super lekarz ratuje zycie poświęcona temu co robi

Uwazam ze p. dr pominela sie z powolanie lekarza zwlaszcza dla malutkich dzieci. Dziecko na skraju odwodnienia odeslala do lek. rodzinnego! skandal Nigdy wiecej nie chce widziec tej baby na oczy..najgorszy lek. w koscianie

Nigdy nie chce innego lekarza dla Mojego synka...Jest prze sympatyczna,zbada dziecko "od stóp do głów" jest po prostu świetna.Dziękuję Pani doktor...

pani dr wyleczyła mnie z choroby, w którą wpędziła mnie pani doktor Małgorzata Łukaszyk !!!