lekarz Grażyna Grabowska

Moje oceny nie są zbyt różnorodne, ale uważam, że pani doktor zasługuje właśnie na takie. Sądzę, że dokładnie tak powinna wyglądać wizyta u ginekologa. Bardzo sympatycznie, bez pośpiechu i bez stresu, delikatnie przeprowadzone kompletne badania, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i obaw, a na końcu przedstawienie kilku rozwiązań mojego problemu i wybranie (miejmy nadzieję) najwłaściwszego z nich.

Pani Doktor kompetentna i zaangażowana. Kieruje na dodatkowe badania, przeprowadza szczegółowy wywiad. Jest na bieżąco jeśli chodzi o nowe leki i technologie.

Bardzo kompetentna lekarka z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo polecam! Byłam publicznie oraz prywatnie. Zrozumiałym jest, że prywatnie poświęca się więcej czasu pacjentowi. Jak dla mnie na 5!

Wg mnie bardzo dobra lekarka. Moge polecic. Wczesniej wizyta kosztowałą 50zł teraz niestety zdrożała :( nie jestem pewna czy na 70zł ale chyba tak. Koszt cytologii 30zł

Koszt cytologii 30zł

Jedna recepta dla wszystkich pacjentek.Polecam zmianę lekarza.

Jedna recepta dla wszystkich pacjentek.Polecam zmianę lekarza.