lekarz Grażyna Kielar

Pani doktor wystawia błędne diagnozy,na pytania odpowiada niekompetentnie...nic się od niej nie można dowiedzieć, najgorszy pediatra z jakim miałem do czynienia.

Pani doktor ma beznadziejne podejście do małego pacjenta,niekompetentna i nie miła. Na prawie każde zadane przezemnie pytanie dotyczące zdrowia dziecka odpowiada "nie wiem", "ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie". Stanowczo niepolecam tej Pani.

Małego pacjenta i jego rodziców ma w wieeelkim poważaniu. Na pytanie co robić z 2latkiem co ma ponad 38 gorączki w południe stwierdza, że panadol może pomoże. To ja nie może a na pewno dziękuję za takie rady.