Pediatra Jelenia Góra

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

Wesoła 24
58-500 Jelenia Góra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

Wyspiańskiego 81
58-500 Jelenia Góra

Super podejście do dziecka - na wizycie domowej najpierw zero zainteresowania małym pacjentem, niech sobie na gościa popatrzy :-). Dopiero jak maluch się oswoi zaczyna go badać. Nie spieszy się, nie straszy i JEST KOMPETENTNY. Normalnie szok - że jeszcze są tacy ludzie. A i nie "wali" antybiotyków na pęczki.

przychodnia Zabobrze
Paderewskiego 92
Jelenia Góra

Pani Kinga jest rewelacyjna!
Obejrzała moją ośmiomiesięczną córkę od stóp do głów, pierwszy raz moja córka była tak dokładnie zbadana! Wykryła u niej zlepienie warg sromowych i pomogła wyleczyć tak, by obyło się bez zabiegu chirurgicznego!
W sumie poszłam z córką, ponieważ miała katar i kaszel a wyleczyła nam wszystko!
Kilka dni wcześniej byłam z córką państwowo i tam lekarka tylko ją osłuchała słuchawkami. Nic więcej, żadnego ...

Poradnia Rehabilitacyjna Caritas Diecezji Legnickiej w Jeleniej Górze
Żeromskiego 2
58-500 Jelenia Góra

Ufam tej Pani doktor, pomogła nam nie raz i jesteśmy z jej metod leczenia zadowoleni. Polecam.

prywatnie i w szpitalu
ul.Prusa
58-500 Jelenia Góra

Super lekarz, specjalnie z Wrocławia ludzie do niego przyjeżdżają . Potrafi rodziców sprowadzić na ziemie dlatego nie wszystkim się to podoba ( jest za szczery :) ). Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

Jelenia Góra

Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Zawsze dokładnie bada moje dziecko, dla pewności wysyła na dodatkowe badania. Nigdy nie odmawia wizyty. Moje dziecko bardzo chetnie do niej chodzi i baje się badać wręcz z uśmiechem na twarzy:).

dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Pediatra

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Doswiadczenie gora , szybko, sprawnie, konkretnie. Dziekujemy Pani doktor za przyjecie nas. Polecamy z calego serca.
Opinia dodana przez: Alicja

Noskowskiego 1 lok. 34
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadziła moje dzieci od początku. Zawsze trafnie oceniła ich stan zdrowia, a ponadto skierowała do właściwych specjalistów we właściwym czasie. Zawsze wyczerpująco wytłumaczyła wszelkie wątpliwości. Poświęciła dzieciom tyle czasu co było po prostu potrzebne. Zawsze bez pośpiechu i spokojnie. Moje dzieci ją kochają. Polecam ją jako lekarza wszystkim swoim znajomym. Mam pełne zaufanie do jej rad.

Pediatrzy w Jeleniej Górze