lekarz Grażyna Le Blanc

Medycyna estetyczna

Przemiła Pani Doktor z wiedzą i doświadczeniem, budząca szacunek i zaufanie. Dziękuję bardzo za profesjonalne i życzliwe podejście. Wszystkim polecam wizyty u Pani Doktor.

Polecam bardzo Panią doktor:))) Chodzę do Pani doktor na zabieg rewitalizacji pod oczy. Zabieg po prostu Super !!! Skóra pod oczami pięknie rozświetlona i wypoczęta :)

Byłam u Pani doktor na stymulatorach tkankowych i lipolizie, jestem pod wrażeniem ponieważ wcześniej, żadna Pani Kosmetolog do której chodziłam, mi nie wytłumaczyła ani nie miała takiej wiedzy merytorycznej jak Pani Doktor, zabieg wyszedł rewelacyjne, lipolizę za 10 dni idę powtórzyć, cena też była normalna mimo że to lekarz a nie kosmetolog. Z czystym sercem polecam.

Z czystym sercem polecam.

Bez wątpienia jeden z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie, jestem pod ogromnym wrażeniem efektów uzyskanych po zabiegu przeprowadzonych przez Panią Doktor Grażynę, pomijam ze jest bardzo uprzejma, zaangażowana, czułam się zaopiekowana od pierwszej chwili jak weszłam do gabinetu. Polecam z czystym sumieniem .

Polecam Panią doktor, wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze, a dyskomfort podczas wykonywanych zabiegów był minimalny. Dla wszystkich niezdecydowanych...nie ma na co czekać, jesteście w najlepszych rękach.

Ta lekarka to nieporozumienie. Byłyśmy wraz ze znajomą u tej Pani na niciach. Pani dr nie przeprowadziła konsultacji, nic nie wytłumaczyła , nie zaleciła i uwaga chciała oszukać mnie na niciach tzn wprowadziła mi juz użyta wcześniej igłę w skórę ale bez nici !!! Efekt zqbiegu oczywiście zerowy, siniaki i ból niesamowity, omijać szerokim łukiem!

Ta lekarka to nieporozumienie.

Pani wstrzyknęła mi kwas poniżej doliny w łez w nie właściwy śpię. Na jednego oko użyła igły zostawiając w skórze na około minuty i poszła po maść, do drugiego użyła kanioli. Na drugi dzień pojawił się ogromny krwiak które nie zszedł nawet po miesiącu. Wyglądałam jakby ktoś mnie podbił. Pani która nazywa się lekarzem, nie widzi kompletnie swojej winy i uważasz zabieg był prawidłowo wykonany. Nie dość że mam sine oczy, to efektu wypełnienia nie ma jest opocjlizna poniżej doliny łez. Odradzam i ostrzegam bo ta osoba może zrobić krzywdę...