lekarz Grażyna Przedmojska

Świetny lekarz, rzeczowa, konktretna, nie przepisuje pochopnie leków, a jej diagnozy jakoś się zawsze sprawdzają. Polecam zdecydowanie

Bardzo oschła, srednio sympatyczna i dla rodzica i dziecka. Ale najgorsze jest to, ze kilka razy przegapiła moment podania leków u dziecka przez co terapia antybiotykiem trwala 12 dni po której nota bene natychnmiast kazała wysłac dziecko do przedszkola.

uważam że nie jest kompetentna- skupia się na jednym nie patrząc całościowo- efekt pobyt w szpitalu

BARDZO NIE LUBIMY Z CÓRKĄ DO NIEJ CHODZIĆ.JEST NIEMIŁA I OSCHŁA DO DZIECI.BARDZO ZDAWKOWO ODPOWIADA NA PYTANIA.DOBRZE,ŻE NIE JEST TO NASZ STAŁY PEDIATRA.

Fantastyczna osoba, miła i z dobrym podjeściem. bardzo rozsądna, nie wprowadza niepotrzebnej paniki, nie straszy rodziców. Z Rekolmedu niestety odchodzi...

Podzielam poprzednia opinię. Pani doktor ma duże doświadczenie, przejmuje się pacjentem i nie sieje paniki :) Niestety w przychodni Rekolmed, w której przyjmuje, ciężko coś załatwić - trudno się dodzwonić, zapisy dzieci zdrowych są np 30 minut a Pani doktor przyjmuje tam 45 minut 2 razy w tygodniu :((

Doskonały lekarz, w sposób jasny poinformowała mnie jak opiekować się noworodkiem, jakie szczepienia nas czekają, poświęciła nam odpowiednią ilość czasu. Jest osobą wyraźnie zaangażowaną w swoją pracę, ma bardzo dobre podejście zarówno do dzieci, jak również rodziców.

Dobry, kompetentny fachowiec, mający podejście zarówno do dzieci jak i rodziców

Dobry, kompetentny fachowiec, mający podejście zarówno do dzieci jak i rodziców