Tej Pani nie można nazwać lekarzem, zawsze bagatelizuje problem, na badania nie chce kierować, wielokrotne durne pytanie lekarza "po co ci te badania, młoda jesteś", cytując dalej "jak chce to moge sobie zrobić badanie krwii sama, przecież to tylko 7 zł"... no może jakby mnie Pani pseudo lekarz kierowała to uniknęłabym wielu obecnych problemów mimo młodego wieku. Przychodzisz do niej chory? Po co? Dopiero jak objawy są poważne to się przychodzi, a nie jak się choroba rozwija. Ileż to razy uslyszałam... Bo przecież lepiej leczyć jak już ledwo żyjesz niż zanim się choroba całkiem rozkręci. Bo może leki przepisać i zarobić. Jeśli już to przepisuje dokładnie te same 3 leki na wszystko. Okropność. Bardzo nie polecam

Musze zmienic lekarza!!! Ona nie umie leczyc!!! Jest okropnie ordynarna. Drugi raz w ciagu miesiaca mam zapalenie oskrzeli a ta twierdzi ze nie jestem az tak chora!!!!