Filtruj terminy

lekarz Barbara Kuczera

Lekarz rodzinny, Pediatra

al. Róż 28
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.
Opinia dodana przez: ewaRa

dr Henryk Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ HiB-Med
Ciasna 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Polecam z całego serca, bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Szybko postawiona diagnoza, miła atomosfera w przychodni. Dobre podejście zarówno do dzieci jak i osób starszych, super!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Elżbieta Wisławiczek

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Harcerska
Harceska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Fantastyczna jako lekarz,fantastyczna jako człowiek. Poświęca na wizytę tyle czasu ile tego wymaga każdy pacjent.Nikt nigdy nie jest traktowany przedmiotowo.Diagnozy zawsze trafne.To nasza kochana pani doktor.Tak o niej mówimy w rodzinie i ufamy jej bardziej niż niejednemu specjaliście.Dziękujemy i dużo zdrówka Pani życzymy.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Małgorzata Rutkowska

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Kilka razy korzystałam z porad u Pani Rutkowskiej i za każdym razem zostałam odesłana z przysłowiowym kwitkiem. Wciąż przemęczona pani doktor, brak czasu dla pacjenta i zero chęci zrozumienia jego problemu. Leczy tylko tych, których chce i tłumaczy to swoim sumieniem i moralnością. Po którejś nieudanej wizycie zrezygnowałam z usług Pani dr Rutkowskiej...teraz jestem zadowolona i spokojna o swoje zdrowie:) NIE POLECAM!!!

lekarz Ewelina Skupińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Rodzinna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna nr 1
Ludwika Waryńskiego 3/1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego lekarza dziecinnego POLECAM!!! Panią Doktor

dr Grażyna Rogowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Tej Pani nie można nazwać lekarzem, zawsze bagatelizuje problem, na badania nie chce kierować, wielokrotne durne pytanie lekarza "po co ci te badania, młoda jesteś", cytując dalej "jak chce to moge sobie zrobić badanie krwii sama, przecież to tylko 7 zł"... no może jakby mnie Pani pseudo lekarz kierowała to uniknęłabym wielu obecnych problemów mimo młodego wieku. Przychodzisz do niej chory? Po co? Dopiero jak objawy są poważne to się ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Anna Białek

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Ks. Piotra Ściegiennego 2
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Leczy od 20-stu paru lat.Otwarty umysl,czujnosc i zero obrazania sie na na pacjenta.I ten jej usmiech!Zaufany lekarz.

lekarz Grażyna Kostek

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor nie bardzo przyjmuje się pacjentami zwłaszcza tymi starszymi po prostu ich olewa nawet nie pofatyguje się żeby zmierzyć ciśnienie czy czy ich zbadać

lekarz Irena Pass-Szczepańska

Lekarz medycyny pracy, Internista