lekarz Grażyna Szelągowska

Wykonywane badania:
- Badania ogólnego stanu zdrowia
- kwalifikacje przedszczepienne dorosłych
- konsultacje internistyczne

Do pani doktor udalem sie z prosba o wystawienie zwonienia lekarskiego. Mialem wypadek w Czechach, gdzie w czeskim szpitalu nie mieli mozliwosci wystawienia polskiego L4. Dr Szelogowska odmowila wystawienia zwolnienia lekarskiego na podstawie dokumentacji medycznej z czeskiego szpitala (opisane badania RTG, USG i diagnoza z kodem ICD10 2230 : zlamane zebro). Argumentowala, ze nie moze wystawic zwolnienia wstecznie na 3 dni - co jest nieprawda - zgodnie z przepisami mozna wystawic zwonienie na 3 dni wstecz. Dodatkowe merytoryczne argumenty pani doktor to m. in. "jak ja mialam zlamane zebro, to chodzilam do pracy". Ciekawe tylko, czy pani doktor musiala w tej pracy przesuwac 500kg palety wozkiem recznym, czy moze siedziec na krzesle i klocic sie z pacjentami?

Uprzejmość oceniona na 1 to i tak za dużo. Pani doktor jest niesamowicie niesympatyczną kobieta. Brak profesjonalizmu. Nie dość, że wizyta była opóźniona o godzinę to jeszcze zamiast normalnego badania otrzymałam wiązankę narzekań, czemu to do niej przyszłam a nie do lekarza, do którego jestem zapisana. Tłumaczenie, że lekarz jest na urlopie na nic się nie zdało. Na koniec pani doktor wykonała półminutowe badanie, bardzo pobieżne. Przede mną słychać było jak krzyczy na dwóch pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

Wizyta u tej Pani to kompletna katastrofa. Nigdy więcej. Nieuprzejma, niekompetentna jedyną diagnozę jaką postawiła - nie umie pani oddychać :) Przeżyłam już trochę lat i zapewniam, że oddychać potrafię a ból w klatce piersiowej wg mnie wymaga większej uwagi i szerszej diagnostyki, ale cóż, lekarzem nie jestem i się nie znam.

Pani doktor Grażyna Sz. minęła się z powołaniem, krzyczy na pacjentów. Mimo picia herbaty w swoim gabinecie nie mogła nam poświęcić jeszcze chwili, bo "będzie musiała zostać 5 minut dłużej w pracy, a i tak poświęciła już nam za dużo czasu". Po wizycie wypisałem się z przychodni.

egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można. egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można.

egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można.
egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można.