lekarz Grażyna Szwankowska

Pulmonolog, Alergolog

Nie polecam nikomu dr Szwankowskiej,przez kilka lat dawkowala mi te same leki na alergie,doprowadzila do tego ze uodpornilam sie na nie i przestaly pomagać - w ten sposób mam przez nieodpowiedzialna doktorke,brak jakichkolwiek kompetencji astmę okrzelową,uwazajcie na nią,proszę.

Pani doktor jest doświadczonym lekarzem,wyczuwa się to już po pierwszej wizycie.Na początku leczenia zleca badania,przez to nie zgaduje co dziecku dolega.Moje dzieci nie mają jeszcze 2-lat,następne testy przed nimi.Kuracja zastrzykami przyniosła efekt tylko na 2 tygodnie,niestety.Pani doktor dobrze tłumaczy dawkowanie leków.Szczerze polecam.Dzisiaj trudno trafić na dobrego fachowca,a pani dr.Szwankowska jest dostępna prawie od ręki

PANI DOKTOR PTOWADZI MOJE DWIE CORECZKI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA POLECAM GORACA

Polecam Panai doktor wszystkim.jest naprawde super specjalista,zawsze jej diagnozy sie sprawdzaja i trafia z lekami dl anaszego synka!wczesniej leczylismy sie u Pana Midloha i skonczylo sie zapaleniem pluc,poniewaz leczony byl tylko syropkami;/ Pani doktor zleca zawzse szereg badan,nie podejmuje decyzji tylko zagladajac w gardlo.polecam!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Grażyny,doskonale radzi sobie z problemami zdrowotnymi moich dzieci,i przede wszystkim nie od razu przypisuje antybiotyk. Jedynym mankamentem jest organizacja w Pul-Med. Nie podoba mi się,że pacjenci zapisywani są na godziny,a przyjmowani są według kolejności przyjścia. Ponad to jeśli ktoś przychodzi ostatni na testy alergiczne,a nie ma do testów kolejki,to po 15 minutach od zrobienia testów wchodzi do gabinetu na odczytanie wyników poza kolejnością. Przy ostatniej wizycie miałam przypadek,że pani z 5-cio miesięcznym dzieckiem na rękach musiała puścić przed sobą 4 osoby. W przychodni nie ma klimatyzacji,jest duszno i gorąco no i jak wytłumaczyć małemu dziecku żeby nie marudziło,bo pani poszła zrobić sobie testy i poza kolejnością musi wejść na ich odczytanie? Z samej lekarki jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona,ale powinno się coś zrobić z organizacją przychodni.

Umówiony byłem na wiytę prywatną o god 14:00. O 14:10 zapytałem w recepcji o powód opóźnienie. Powiediano mi, że wchodzi się wg kolejności przyjścia! To po to płacę prywatnie, żeby czekać jak w NFZ?! Może dlatego tak jest, że w tym samym czasie Pani doktor przyjmuje pacjentów opłacanych z funduszu w tych samych godzinach, co pacjentów prywatnych? Sprawa do sprawdzenia.

Pani grażynka to rewelacyjny lekarz, który do pacjenta podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaufaniem. Polecam każdemu, gyż mi jak i mojemu dziecku w 100 trafiła w lekarstwa i diagnozę choroby alergicznej.

Genialny lekarz.Pani doktor leczy moje dzieci od lat.Zawsze skutecznie.Jest także cudownym człowiekiem niezwykle oddanym swoim małym pacjentom.To jest po prostu człowiek przez duże C.Zawsze cierpliwa i życzliwa.

Leczę się u niej od 11 lat i efekty są zadawalające!! Świetny lekarz. K****.

Leczę się u niej od 11 lat i efekty są zadawalające!!
Świetny lekarz.
K****.

Pani Doktor to wspaniały lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, trafne diagnozy a przekazywane pacjentowi informacje są zrozumiałe i proste. Leczy nasze dwie córeczki Martę i Natalkę, jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało.