Grażyna Weiss-Bejgier

3,4
3,4
3,5
3,6

Bylam w ciazy wg tej Pani zagrozonej. Mialam lezec plackiem. Poszlam prywatnie do innego lekarza z nowoczesnym sprzetem a nie jak z czasow PRL, tam sie okazalo ze wszystko jest w porzadku. Co ta lekarka mi nerwow placzu zadala . Nie polecam. Gabinet Na Skarpie tragedia jak z filmow Bareji. Jeszcze raz nie polecam szczerze. Pisze ku przestrodze.

Dziękuje pani Doktor Weiss.Obecnie mieszkam w Szwecji..Ale zawsze z przyjemnością wspominam Panią doktor ..To lekarz z powołania.Jak trzeba ,to kobietki sprowadzi do pionu.U Niej nie ma kłamstewek...Kobieta zna się na rzeczy.Dokładna ,rozmowna,miła,delikatna....Życzę pani Doktor Zdrówka ..Kiedyś do Pani zawitam::))z wizyta.

wspaniala kobieta i lekarz prowadzila moje 2 ciaze i bylam i jestem z pzni doktor bardzo zadowolona.Powinno byc wiecej takich lekarzy.Polecam jak najbardziej jesli ginekolog to tylko dr.Weeis-Bejger

Wizyty lekarskie na których byłam w ramach NFZ są jak najbardziej profesjonalne. Lekarz mimo krótkiego czasu wizyty potrafi w sposób dokładny wytłumaczyć wszystko czego tyczy się wizyta. Nie bagatelizuje żadnego problemu pacjenta i w sposób dokładny, szczegółowy wszystko wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona -tym bardziej że nie każda wizyta lekarska w ramach NFZ jest wizytą kiedy pacjent czuje, że lekarz jest zainteresowany jego chorobą.Pani Doktor pomimo wielu pacjentów leczy i to dobrze leczy.

rzeczowa kobieta,jestem zadowolona z wizyt i prowadzenia mojej ciąży:)

rzeczowa kobieta,jestem zadowolona z wizyt i prowadzenia mojej ciąży:)

Bardzo miła Pani, tłumaczy wszystko dokładnie, niczego nie trzeba z niej "wyciągać", interesuje się pacjentem. Na prawde polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor Weiss-Bejgier. Prowadzi mnie od lat a teraz zaczęła prowadzić moją córkę w ciąży. Szczerze polecam naprawdę solidny lekarz. Przyjmuje w przychodni na skarpie oraz w gabinecie prywatnym jak również w szpitalu na Bielanach

a ja uwazam ze jest konkretna babka i mowi bez czajenia

a ja uwazam ze jest konkretna babka i mowi bez czajenia

Bardzo kompetentna. Otwarta, ciepła i serdeczna osoba. Poświęca wiele czasu pacjentowi. Rozmawia, tłumaczy. Leczenie dostosowuje nie tylko do rodzaju schorzenia, ale także pod preferencje leczonego. Z całego serca polecam.