lekarz Grażyna Wilczyńska

Alergolog, Pediatra

Świetny lekarz, dzięki pani doktor dwoje moich dzieci uzyskało fachowa pomoc.

Świetny lekarz, dzięki pani doktor dwoje moich dzieci uzyskało fachowa pomoc.

Uczucia po wizycie mocno mieszane, ale jak powiedziała tak było... Walczyłam z wysypką dziecka półtora roku sterydami, maściami i nic. Córka już miała odbarwioną skórę na biało, po wizycie w dr. Wilczyńskiej wszystkie objawy znikły w 2 tygodnie. Serdecznie polecam, nawet niedowiarkom Homeopatycznym jak ja :)

Pani doktor leczyła nasze dziecko na refluks (powodem wizyty był długotrwały, napadowy kaszel)wielokrotnie podkreslała, że ma ogromne doświadczenie. Zasugerowała też tło psychogenne. Okazało się, że dziecko ma krztusiec oczywiście już u innego lekarza. Nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z metod i skutków leczenia moich dzieci przez dr. Wilczyńską.

NIE POLECAM!!! To z pewnością nie jest lekarz z powołania!!!

NIE POLECAM!!! To z pewnością nie jest lekarz z powołania!!!

Pani Doktor zajmuje się leczeniem przyczyn a nie skutków choroby co czyni ją wyjątkową. Tłumaczy, poświęca czas, każdego małego pacjenta traktuje indywidualnie. Ponadto uczy rodziców jak samemu rozpoznawać choroby na podstawie objawów co zmniejsza konieczność wizyt za każdym razem. POLECAM w 200 %.

Polecam jak najbardziej.Ja leczę córkę u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.Wyleczyła mi dziecko kiedy inni lekarze dawali tylko antybiotyki a one wcale nie pomagałay.

Zdecydowanie polecam, szczególnie w przypadku upartych infekcji, wobec których pediatrzy są bezradni.

polecam! Leczy moje dwie córeczki i zdecydowanie widać poprawę już po krótkim czasie. Dieta i odpowiedni dobór leków oraz ziołowych preparatów do oczyszczenia z toksyn. Miła i rzeczowa:-)

Jestem naukowcem fizykiem. Podejście Pani Wilczyńskiej jest dla mnie swoistym medycznym FENOMENEM. To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia kierujący się zasadą "Nie szkodzić" a pomagać...POLECAM. Krzysztof Kłosowicz . Warszawa. biuro@rotos.pl