lekarz Grażyna Wilczyńska

Alergolog, Pediatra

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem.Polecam wszystkim,mojego synka problemy zdrowotne się skończyły,jak zaczeła nas leczyć pani doktor Wilczyńska.

Dotychczasowi lekarze leczyli tylko jeden objaw u mojej córki, który w danej chwili był na topie. Dr Wilczyńska spojrzała na córkę całościowo, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i postawiła trafną diagnozę. Polecam, warto skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia.

Dzięki Pani doktor moja córka nie jest już faszerowana niepotrzebnie sterydami i antybiotykami. Od czasu kiedy się nią zajmuje to regularnie uczęszcza do żlobka, co wcześniej było nie do pomyślenia.

Pani Doktor dokładnie bada i bardzo trafnie stawia diagnozy oraz stosuje efektywne leczenie. Prawdziwy fachowiec nie tylko jako alergolog ale i jako pediatra. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Tej Pani Doktor, ponieważ usłyszała szmerek (jako jedyna - wcześniej żaden pediatra nic nie słyszał) w serduszku Mojego Dziecka, który okazał się poważną wadą serduszka. Gorąco polecam.

Gorąco polecam Panią doktor - kompetentna, uprzejma, bardzo pomogła moim dzieciom.

Gorąco polecam Panią doktor. To jest prawdziwa pani daktor.

Gorąco polecam Panią doktor. To jest prawdziwa pani daktor.

bardzo miła,kompetentna i solidna pani doktor. Leczy dziecko kompleksowo i od podstaw. Gorąco polecam.

bardzo miła,kompetentna i solidna pani doktor.
Leczy dziecko kompleksowo i od podstaw.
Gorąco polecam.