Lekarze Grodków

lekarz Waldemar Ilczyszyn

Centrum Szybkiej Diagnostyki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 100A
49-200 Grodków

Panu Doktorowi Ilczyszynowi jak i Pani Położnej Stasi należy się Największy SZACUNEK z Mojej Strony,nigdy im TEGO NIE ZAPOMNĘ,coraz bardziej wierzę , że na Mojej Drodze stawiane są anioły , będę Im wdzięczna do końca życia , jest to lekarz , który nie zostawił Mnie wtedy kiedy inni odbijali Mną i Moim Dzieckiem będąc w ciąży piłeczkę.

Moja poprzednia Ciąża zakończyła się najprzykrzej jak mogła , wtedy też ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

Zgadzam się z opinia poprzednikow p d Zdanowski to swietny specjalista bardzo polecam , oby więcej takich lekarzy, bardzo dobrze dobrane leki trafna diagnoza , jeszcze raz bardzo serdecznie polecam pana doktora.

lekarz Marek Maślak

Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków

Dzień Dobry, jestem zdziwiona negatywnymi wpisami ponieważ osobiście bardzo chwalę sobie opiekę i leczenie u Pana Doktora. Kilka lat temu bywałam u różnych ginekologów po tym jak w wieku 39 lat przestałam miesiączkować. Nikt nie mógł trafić z odpowiednią diagnozą. Dopiero przez przypadek trafiłam na Pana M.M. Zlecił odpowiednie badania i szukał skutecznie - okazało się, że to zbyt wczesna menopauza. Na każdej wizycie lekarz wykonywał usg, wszytko spokojnie tłumaczył, ...
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Mędrecka-Rymarczyk

Ortodonta, Stomatolog

Krakowska 14 lok. 12
49-200 Grodków

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani,duża wiedza,uprzejma i bardzo sympatyczna kobieta,bardzo polecam!:)

lekarz Edward Dobosz

Pediatra

Dąbrowskiej 30
49-200 Grodków

Lekarz,który ewidentnie powinien pójść na emeryturę. Z przykrościa muszę stwierdzic,ze często nie potwierdzaly się jego diagnozy.

lekarz Wojciech Kleczewski

Ortopeda, Traumatolog

tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200 Grodków

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko ...
Opinia dodana przez: Ania

mgr Andrzej Tomalik

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

Wyrywałam u Dr. dwie ósemki- exspresowo i bezboleśnie-byłam miło zaskoczona!
leczyłam też zęba kanałowo, kilka lat temu-mniej przyjemnie ale skutecznie-ząb się trzyma i nie boli.
POLECAM!!!!!

lekarz Andrzej Walorski

Fornalskiej 26
49-200 Grodków

Lekarz bardzo dobry prowadził moje 2 ciąże i endometriozę którą zdiagnozował bardzo szybko i udało się ją wyleczyć w zaledwie 3 miesiące. Uprzejmy, miły, dowcipny, niedrogi. Godny mojego polecenia nie zmieniłabym teraz ginekologa za nic a właściwego szukałam kilka lat i żaden nie miał tak fajnego podejścia do pacjentki a ten jest miły delikatny i zawsze mówi jakie badania właśnie będzie robił żeby się nie bać;)POLECAM!!

lekarz Jerzy Sacha

Internista

Gabinet Internistyczny - Jerzy Sacha
Kasztanowa 3
49-200 Grodków

Absolutnie nie zgadzam się z opinia powyżej. W mojej ocenie jest spowodowana zawiścią konkurencja lub komuś nie spodobało się ze lekarz zalecił mniej tłustego a więcej ruchu. Pan Sacha wprowadza innowacje do zabiegów o czym puszą media. Jest bardzo uprzejmym kulturalnym spokojnym człowiekiem

lekarz Elżbieta Pawłowska

ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków

Polecam. Pani Doktor w podejściu jest dość specyficzna ale jest kompetentną i ja nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Asia