lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog położnik, Ginekolog

(terminy wizyt mogą być ustalane również telefonicznie -502640029- nawet w przypadku braku miejsc w kalendarzu. W miarę możliwości staram się być dostępny w gabinecie przez 7 dni w tygodniu)
Pracę w mojej specjalizacji, rozpocząłem w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Jest to ośrodek, który zajmuje się najcięższymi powikłaniami ciąży w Polsce.
Następnie pracowałem w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Warszawie, której kierownikiem był Krajowy Konsultant w dziedzinie ginekologii onkologicznej.
Wiedza i doświadczenie zdobyte w wymienionych ośrodkach procentuje w trakcie obecnej pracy zawodowej na Oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej gdzie pracuję na stanowisku starszego asystenta jako specjalista ginekolog- położnik oraz w prywatnej specjalistycznej praktyce lekarskiej na ul. Narutowicza 65 w Białej Podlaskiej.

Znajomość języków obcych: Angielski

Wykonywane badania:

- Prowadzenie ciąży, badania prenatalne
- USG ciąży ”Color Doppler” - przepływy naczyniowe
- USG ginekologiczne ”badania dopplerowskie”
- Badania profilaktyczne, cytologia
- Antykoncepcja
- Menopauza (Hormonalna terapia zastępcza)
- Diagnostyka i leczenie niepłodności

Wyjątkowo miły i kompetentny lekarz. Próbowałam zajść w ciążę 3lata, odwiedziłam kilku "specjalistów" dostawałam leki na owulację i miałam robione usg. Ale on pierwszy zaproponował histeroskopię i po usunięciu 2polipow zaszlam w ciążę ,którą oczywiście prowadzę u niego. A uśmiechem zawsze poprawia mi humor. Zdecydowanie polecam

Napawde świetny lekarz.Mogę Pana doktora polecić każdej kobiecie która obawia się wizyty u ginekologa,jest bardzo sympatyczny i wyjasnia wszystko co robi.A najważniejsze pracuje w szpitalu.