dr hab. n. med. Grzegorz Cieślar

2,2
1,8
1,7

Dzisiaj prof. dr hab. n. med. Grzegorz Cieślar w poczekalni przychodni gastrologicznej nazwał pacjentów "bydłem" ponieważ były otwarte drzwi z powodu niedziałającemu nawiewowi, oraz oskarżył pacjentów przychodni, że nie umawiają wizyt na godziny, jakby to oni mieli na to wpływ, a nie rejestracja i lekarze.

Pan Doktor jest opryskliwy, niegrzeczny i bezczelny. Nie wyobrażam sobie, że taki człowiek może leczyć pacjentów! Zero empatii i spora znieczulica na wszystkich! Chciałam się dowiedzieć o stanie zdrowia moje teścia, a On tylko uniósł na mnie głos pytając co robię pod drzwiami oddziału - kiedy to kazano tam mi zadzwonić na dzwonek i oddać rzeczy dla teścia - i zagroził, że zadzwoni po straż miejską. Jeszcze nigdy żaden doktor nie potraktował mnie w taki sposób. Jest to przykre, że mamy takich lekarzy, którzy pracują za karę.

Pan Doktor jest opryskliwy, niegrzeczny i bezczelny.
Nie wyobrażam sobie, że taki człowiek może leczyć pacjentów!
Zero empatii i spora znieczulica na wszystkich!

Jeszcze nigdy żaden doktor nie potraktował mnie w taki sposób.
Jest to przykre, że mamy takich lekarzy, którzy pracują za karę.

Bardzo ceniony lekarz. Przede wszystkim dobry w tym co robi. Nie zgadzam się z powyższymi opiniami, a jestem wręcz oburzona tak niegodnymi komentarzami.

Fatalne podejscie do pacjenta, gburowaty, ignorant,przeswiadczony o swojej wyzszosci, poniza nie tylko pacjentow , ich rodziny ale rowniez personel wyzszy i nizszy

Pan doktor ciągle się spieszy, nie ma czasu dla pacjenta. Niemiły, nie grzeczny wobec pacjentów. Bardzo źle traktuje rodzinę pacjenta, do obowiązków lekarza należy udzielanie informacji o zdrowiu chorego rodzinie a pan doktor robi to z wielkiej łaski i w taki sposób, że szkoda słów. Według mnie nie powinie w ogóle mieć kontakt z pacjentami i ich rodzinami.

Trafiłam na Pana dr w szpitala - tak mnie nie potraktował jeszcze żaden lekarz (a był to mój 6 pobyt w szpitalu)... niemiły, obcesowy, wręcz chamski. Kilka lat później miałam z nim kontakt służbowy - on mnie nie poznał, ja go tak - ostatkiem sił sie powstrzymywałam, żeby mu nie wygarnąć.