lekarz Grzegorz Gawron

Laryngolog

1,9
1,3

Lekarz niesympatyczny, woli by jak najmniej mówić i nie zadawać dużo pytań. Wizyta trwa krótko, bo jak podkreśla czeka już kolejny pacjent...! Mało tłumaczy, nie pochodzi do pacjenta indywidualnie, nie radzi tylko od razu wysyła na ewentualny zabieg wycięcia migdałku...

potwierdzam ze lekarz bardzo niesympatyczny, poswiecil mi 15 minut, przepisal leki, wyraznie dal znac ze to koniec wizyty

Lekarz bardzo niesympatyczny. Odczuwa się, że jak najszybciej chce pozbyć się pacjenta odpowiadając na zadane pytania powierzchownie, krótko.

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy Byłem u Melera i paru innych lekarzy Meler skierował mnie nawet do neurologa (???) Tylko Gawron zauważył problem i w ciągu 7 dni ucho wyleczyłem Najlepszy w Kaliszu - polecam

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy
Byłem u Melera i paru innych lekarzy
Meler skierował mnie nawet do neurologa (???)
Tylko Gawron zauważył problem i w ciągu 7 dni ucho wyleczyłem
Najlepszy w Kaliszu - polecam

Nie polecam - bardzo nie miły i nic nie pomógł

Nie polecam - bardzo nie miły i nic nie pomógł

Lekarz niesympatyczny!!!!! Traktuje pacjenta jak intruza który przyszedł nie z problemem zdrowotnym a zabrać cenny czas lekarzowi.Nie polecam nikomu.Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego-nie mam zdania bo wogóle nie udzielił porady dotyczącej moich dolegliwości.