lekarz Grzegorz Głowiński

Bardzo polecam Pana Doktora. Był bardzo uprzejmy, nie spieszył się żeby tylko odchaczyć wizytę i nastepny pacjent, oraz w kompetentny sposób wszystko wytłumaczył. Zabieg przeprowadził w bardzo sprawny sposób i już widać że po szwach zostanie cienka kreseczka :)

Dziękuję doktorowi za uprzejme wyrozumiałe podejście i profesjonalnie bezboleśnie wykonany zabieg. Troszkę zabrakło czasu, aby wyjaśnić pewne kwestie, ale inni pacjenci czekali, pani pielęgniarka jeszcze trochę wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Lekarz chyba nie lubi swojej pracy, nie słucha pacjentów oraz jest nieuprzejmy dla personelu. Omijać szerokim łukiem.