Chirurg Ogólny Biała Podlaska

Marek Kozłowiec

Praktyka Lekarska

21-500 Biała Podlaska

polecam doktora, cierpliwy słuchający co ostatnio jest rzadkością u lekarzy -a ponadto dobry fachowiec -usuwałam zmiany skórne -prawie niewidoczna blizna. Wizyta u Pana Doktora zainspirowała mnie również do skorzystania z oferty medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona .Polecam i jako chirurga i jako lekarza medycyny estetycznej :)
Pozdrawiam Doktora
Opinia dodana przez: Asia

Joanna Hopkała

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ulica Warszawska 14/9
21-500 Biała Podlaska

Pani DOKTOR to najlepszy stomatolog w Białej u jakiego byłem Jest bardzo mila uprzejma , cierpliwa potrafi dodać otuchy i jest bardzo delikatna zawsze uśmiechnięta pełna energii dlatego szczerze polecam. Swoje przeżyłam i byłam u wielu stomatologów ale nigdy nie spotkałem tak zaangażowanego i oddanego pacjentowi. Masz problem z uzębieniem, szukasz stomatologa to serdecznie polecam Panią DOKTOR.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Jarosław Religioni

21-500 Biała Podlaska

Doskonały specjalista świetnie stawiający diagnozę bardzo dobry chirurg jeśli to że nie jest zbyt kordialny niektórzy uważają za wadę to przypomominam byliście w szpitalu nie w domu publicznym i nie chodziło o to żeby wam bylo miło tylko o to żeby ktoś uratował wam życie a doktor Religionii to właśnie czyni i zachowując skromność i pokorę
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Adam Macech

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz. Jestem mu bardzo wdzięczna za uratowanie mi życia. Prawdziwy lekarz z powołania. Przejmuje się losem pacjenta i nigdy nie zostawi w potrzebie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Głowiński

ul.Lotnicza 1/7
21-500 Biała Podlaska

Dziękuję doktorowi za uprzejme wyrozumiałe podejście i profesjonalnie bezboleśnie wykonany zabieg. Troszkę zabrakło czasu, aby wyjaśnić pewne kwestie, ale inni pacjenci czekali, pani pielęgniarka jeszcze trochę wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Seweryn Stettner

Chirurg ogólny, Transplantolog

21-500 Biała Podlaska

Pierwszy raz spotkałam się z tak ciepłym, życzliwym człowiekiem-lekarzem. Delikatny, taktowny, dbający o komfort psychiczny pacjenta( w szpitalu w Iłży). Kompetencje zgodne z kwalifikacjami. Na podstawie obserwacji pacjenta i badań palpacyjnych określa schorzenie, które zgadza się z diagnozą, po RTG i USG. Bardzo dba o to by pacjent nie odczuwał bólu, śledzi historie swoich pacjentów. To lekarz z powołania. Wspaniały człowiek. Gratuluję pani dyrektor szpitala w Iłży, że ma takiego ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Krzysztof Horoszewicz