Marek Kozłowiec

Chirurg ogólny

Lekarz godny polecenia , profesjonalista w każdym calu . Usuwanie zmian to "jego misja". Bezboleśnie, z dobrym efektem wizualnym -blizny ani śladu. Kompleksowo podszedł do problemu his-pat i te sprawy .Ok .Polecam

Kompleksowo podszedł do problemu his-pat i te sprawy .Ok .Polecam

Byłam pacjentką doktora M. Kozłowca, bardzo mi pomógł. To świetny fachowiec,bardzo empatyczny. Gorąco polecam.

Kompetentny ,miły i profesjonalny, super lekarz ,godny polecenia.Problem zdrowotny z którym się zgłosiłem został rozwiązany.Polecam

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Chętnie pomaga i zawsze wysłucha pacjenta. Zna się na rzeczy, jest godny polecenia.

bardzo dobry fachowiec,rewelacyjnie usuwa wszelkie zmiany na skórze, dokładny i kompetentny w tym co robi,polecam :)

Bardzo dobrze usuwa zmiany na skórze, blizna minimalna i prawie niewidoczna. Profesjonalista, polecam. :)