Lekarze Katowice

Chirurg stomatolog, RTG

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :) Pozdrawiam, Ola.
Opinia dodana przez: Ola Kielar
Stomatolog godny polecenia! Pani Doktor zawsze ma czas dla pacjenta. Jest dokładna i bardzo sympatyczna! A ceny bardzo korzystne w porównaniu z innymi prywatnymi gabinetami

Eryk Loska

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

dziękuję, za kompetentną i niezwykle sympatyczną pomoc... lekarz dusza-człowiek
Holistyczne podejście do pacjenta, dużo poświęconego czasu, szukanie przyczyny, a nie zaleczanie objawów.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Filip Bydliński

Ginekolog onkolog

nowa med
Katowice

Bardzo dobry lekarz, wszystko fajnie wyjaśnione,wizyta w przyjemnej atmosferze bez skrępowania.Juz dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza, nie zamienię na żadnego innego.Byłam też operowana przez pana doktora w szpitalu w Siemianowicach Śląskich . Polecam, naprawdę warto:)
Opinia dodana przez: Aleksandra

mgr Ewelina Nowak

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

WIZYTY DOMOWE
Katowice

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !

mgr Agata Polańska-Krzos

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny
ul. Stabika 62a
40-750 Katowice

Same superlatywy! przemiła, kompetentna Pani psycholog, której celem jest pomoc, a nie wyciąganie pieniędzy od rodziców :) jestem zachwycona i wszystkim polecam!!!

lekarz Tomasz Wikarek

KAMED S. A. NZOZ Przychodnia "KAMED"
Feliksa Bocheńskiego 38 A
40-859 Katowice

Trafiłam do dr Tomasza Wikarka przez przypadek i nie żałuję. Jak dotąd najlepszy lekarz, z którym miałam kiedykolwiek do czynienia. Pan doktor cierpliwie wszystko tłumaczy, poświęca tyle czasu każdej pacjentce ile wymaga tego sytuacja. Na każdej wizycie wykonuje badanie usg oraz jeśli zachodzi taka konieczność kieruje na badania dodatkowe albo do szpitala na obserwację. Dr Tomasz Wikarek jest świetnym specjalistą, a poza tym dobrym i sympatycznym człowiekiem z ogromnym poczuciem ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop

Centrum Medyczne Signum
Katowice

Pani Profesor ma ogromną wiedzę, a ponadto jest zawsze miła, uśmiechnięta i zawsze służy radą. Moja córka leczy się u niej na endometriozę i dzięki Pani Profesor choroba została dosyć szybko rozpoznana. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

Ks. Bp. Adamskiego Stanis 14/9
40-069 Katowice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Beata Nowicka-Kryca

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest najlepsza . zawsze trafiona diagnoza , odpowiednio dobrane leki , świetne podejście .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Trzcionka-Bera

Staromiejska 12/16
40013 Katowice

Świetny lekarz .Leczy kompleksowo i z wielką pasją . Jest skuteczna ,empatyczna i cierpliwa . Doskonały diagnosta . Byłem u wielu lekarzy i dopiero Pani Doktor zebrała wszystko w całość ,uzupełniła badania i zastosowała odpowiednie leczenie . Teraz przyjmuje w Poradni Asclepion w Ochojcu przy szpitalu .

lekarz Danuta Wierzbicka-Ziajka

Neurolog

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Do Pani dr Danuty Ziajka zgłosiłam się po raz pierwszy w 2009r. z zawrotami głowy, pogarszającym się widzeniem i bardzo silnymi zaburzeniami równowagi. Miało to miejsce po kilku wizytach u innych lekarzy neurologów, a nawet po po pobycie w szpitalu. Nikt z badających lekarzy, nie skierował mnie na TK lub MR głowy, chociaż objawy, jakie miałam pilnie tego wymagały. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani dr D. Ziajka bez chwili wahania wypisała ...

lekarz Joanna Wilk-Tyl

Staffa 33
40-576 Katowice

Pani Doktor godna polecenia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, nawet zadawane kilka razy :) ogromna wiedza, fachowe podejście do każdego maluszka, empatyczna. Dziękujemy za opiekę nad naszą Kluseczką.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Dymitr Żaworonkow

dr n. med. Dymitr Żaworonkow

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi dużo czasu tłumacząc na czym polega moja choroba. Otrzymałam skierowanie do szpitala. Gorąco polecam tego lekarza.

lekarz Grzegorz Najbar

Honorowych Dawców Krwi 51
40-675 Katowice

Dr Grzegorz Najbar, to (moim zdaniem) lekarz z powołania. Nigdy nie czuję się, bym została "odprawiona z kwitkiem". Dr Najbar jest zawsze zaangażowany. To lekarz, który słucha. Poszerza swoją wiedzę. Uważam, że jest szczery i ma otwarty umysł. Nie uważa się za nieomylnego. Chce poznać poglądy/sugestie pacjentów. Kiedy ma pewność, że pacjent jest w błędzie, potrafi go z tego błędnego myślenia wyprowadzić. Mam zaufanie do jego kompetencji. Dodam, że długo ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Wacławczyk

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pan Doktor Wacławczyk (Tomasz) przyjmujący w klinice Lipoline-Estetic to człowiek, który uważnie słucha swojego pacjenta. Starający się znaleźć rozwiązanie, które rozwiąże problem, ale także będzie najodpowiedniejsze ze względu na stan zdrowia pacjenta. Dr Wacławczyk to człowiek, który niechętnie podejmuje się zabiegu, jeśli nie jest pewny, że ten zabieg na pewno jest idealnym rozwiązaniem dla jego klienta. Rzetelnie i spokojnie wytłumaczy na czym ma polegać zabieg oraz jakie są „za” i ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Przemysław Roman

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Trafić na takiego lekarza to przyjemność, szybko, sprawnie, kompetentnie, pełen profesjonalizm, dziękuję raz jeszcze;)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.