dr n. med. Grzegorz Guzik

Ortopeda

Piszę ten komentarz 5 lat po zabiegu artroskopii oraz rekonstrukcji wiązadła ACL. Nigdy nie podziękowałem, poza wyjściem ze szpitala Panu doktorowi, a powinienem. Szybko wróciłem do zdrowia, choć nadal odczuwam w niektóre dni ból, jak to mówią od pogody, to jednak ogólnie czuję się świetnie. Biegam, uprawiam sporty, chodzę na siłownię i wszystko super. Pamiętam, że pan doktor był bardzo konkretny, miły ale nie owijał w bawełnę, co osobiście doceniam. Bardzo szybko przyjął mnie na oddział, po ok. miesiącu miałem pierwszy zabieg. Na drugi również nie musiałem długo czekać. Widać, ...

Szybko wróciłem do zdrowia, choć nadal odczuwam w niektóre dni ból, jak to mówią od pogody, to jednak ogólnie czuję się świetnie. Biegam, uprawiam sporty, chodzę na siłownię i wszystko super. Pamiętam, że pan doktor był bardzo konkretny, miły ale nie owijał w bawełnę, co osobiście doceniam. Bardzo szybko przyjął mnie na oddział, po ok. miesiącu miałem pierwszy zabieg. Na drugi również nie musiałem długo czekać. Widać, że chce pomagać ludziom.
Pan doktor wymieniał także kolano mojemu tacie, oraz naprawiał bark, który ciągle wyskakiwał bratu. Po takim czasie nadal wszystko jest super. Bardzo dziękujemy.

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzenie ciężkiej operacji na miednicy bez krwi, a także za poświęcony czas i opiekę. Doktor podjął się operacji w jak najszybszym możliwym terminie, jest empatyczny, posiada dużą wiedzę i podejście do pacjentów. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Dr Grzegorz Guzik jest wspaniałym lekarzem. Podjął się operacji biodra mojego taty gdzie wszyscy lekarze nie chcieli go przyjąć na oddział. Tata był obciążony onkologicznie i jednocześnie jak się później okazało rozwinął się gronkowiec kości. Tata żyję już 1,5 roku. Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia tacie. Jest nie tylko profesjonalnym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.

Uważam że Dr.Grzegorz Guzik jest specjalistą wyjątkowym,jestem po wypadku samochodowym gdzie złamałem kręg l5 lędzwiowy z przemieszczaniem,jestem z Rzeszowa i od razu powiedzieli mi że najlepiej taka operację wykona właśnie Dr Grzegorz i przewieziono mnie do Brzozowa gdzie jest ordynatorem,operacja udała choć łatwa nie była..poznałem Dr w szpitalu gdzie leżałem i zaimponowała mi jego wiedza,podejście i pełen profesjonalizm..polecam tego człowieka!!!

Lekarz godny polecenia i ZAUFANIA! Cudowny człowiek. Podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem. Jestem pełna podziwu dla Pana i całego oddziału, którym Pan kieruje. Dziękuje za pomoc! Będę wdzięczna do końca życia!

Polecam dr.Guzika w 100% bardzo solidnie i precyzyjnie podchodzi do każdej sytuacji .Pozatym fantastycznie kieruje oddziałem ortopedycznym w Brzozowie.Pacjent po wycięciu guza nadgarstka z Tarnowa.

Cudowny specjalista po stabilizacji kręgosłupa, odbarczeniu nerwu, na drugi dzień wstałam bez bólu gdzie wcześniej przez dwa lata w bólu w dzień i w nocy. Bardzo dziękuję i polecam z całego serca ☺😊

ZROZUMIAŁE WYJAŚNIENIA CHOROBY KONKRETNY KOMPETENTNY UPRZEJMY SPECJALISTA SUPER W SWOJEJ DZIEDZINIE POLECAM

Nie polecam. 200 zł za wizytę. Przy pierwszej gruszki na wierzbie.Co to ja nie mogę polecić, czym się zająć, co przekazać. Przy drugiej nic...Zero diagnozy, wszystkie informacje trzeba było ciągnąć ...i znów 200 zł. I wiedza jak przed wizyta 😂 W zasadzie można by było do wróżki iść . I to samo by było 😔

Bardzo dobry lekarz. Jestem po operacji nogi u dr Grzegorza Guzika. Opieka pooperacyjna na oddziale na najwyższym poziomie. Pan Doktor jest cierpliwy, konkretny, uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i profesjonalizmu. Specjalista w swojej dziedzinie. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim pacjentom. Dziękuję Panie Doktorze.