dr n. med. Grzegorz Guzik

Uważam że Dr.Grzegorz Guzik jest specjalistą wyjątkowym,jestem po wypadku samochodowym gdzie złamałem kręg l5 lędzwiowy z przemieszczaniem,jestem z Rzeszowa i od razu powiedzieli mi że najlepiej taka operację wykona właśnie Dr Grzegorz i przewieziono mnie do Brzozowa gdzie jest ordynatorem,operacja udała choć łatwa nie była..poznałem Dr w szpitalu gdzie leżałem i zaimponowała mi jego wiedza,podejście i pełen profesjonalizm..polecam tego człowieka!!!

Panie Doktorze, dziękuję za poświęcony czas, opiekę i okazaną mi pomoc. Jestem pełna podziwu dla Pana i całego oddziału, którym Pan kieruje. Pacjenta po wycięciu guza.

Pacjenta po wycięciu guza.

Bardzo dobry lekarz. Jestem po operacji nogi u dr Grzegorza Guzika. Opieka pooperacyjna na oddziale na najwyższym poziomie. Pan Doktor jest cierpliwy, konkretny, uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i profesjonalizmu. Specjalista w swojej dziedzinie. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim pacjentom. Dziękuję Panie Doktorze.

Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu, wiedzy dr. Guzika. Jestem 3 miesiące po resekcji kręgów. I funkcjonuję niemal normalnie. A przede wszystkim nic mnie nie boli!!! Przez czas pobytu w szpitalu podziwiałam pracę całego personelu pod kierunkiem dr. Guzika. Gdybym miała się poddać jeszcze jakiejkolwiek operacji ortopedycznej - to tylko u dr. Guzika. Serdecznie dziękuję!!!

Bardzo miły lekarz,poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Potrafi wszystko wyjaśnić.Jestem osobiście bardzo zadowolona z wizyty.Poza tym jest szczery i kompetentny.Polecam wszystkim.

same superlatywy,bardzo dobry w tym co robi,zorganizowany i złote ręce,wielkie dzieki panie doktorze.operowal mi dr ciesn nadgarstka

Jest godny polecenia nic dodać nic ująć!

Jest godny polecenia nic dodać nic ująć!

Pan dr Grzegorz Guzik to wspaniały,uprzejmy,miły i bardzo dobry człowiek, a przede wszystkim bardzo kompetentny, rzeczowy i bardzo dobry specjalista-ortopeda.Pacjent u niego czyje się bardzo komfortowo mimo swoich dolegliwości, jest traktowany uprzejmie i z szacunkiem. Jest to lekarz godny polecenia i zaufania.Uważam,że jest to lekarz z powołania, który oprócz uprzejmości i miłej aparycji posiada również dużą wiedzę i zdolności manualne,które są niezbędne przy wykonywaniu skomplikowanych operacji. Swoją pracę traktuje bardzo poważnie i stara się pomóc pacjentowi bezinteresownie w odróżnieniu od innych lekarzy ortopedów.Aby było więcej takich lekarzy to nawet będąc chorym byłoby miło iść na wizytę.Jeszcze raz serdecznie polecam tego młodego, ale bardzo dobrego i zdolnego specjalistę-ortopedę. Z wyrazami podziękowania i szacunku,wdzięczny pacjent po artroskopii kolana.

Super lekarz i super człowiek. Miałam przyjemność doświadczyć na sobie jak dobrym specjalistą jest dr. Guzik. W szpitalu po operacji czułam się fantastycznie.

jest czlowiekiem najwyzszego zaufania a przede wszystkim wysokiej klasy specjalista