dr n. med. Grzegorz Honisz

Internista, Kardiolog

Bardzo sympatyczny miły lekarz wysłucha pomoże zaopiekuje się pacjentem jestem bardzo zadowolona ,wiadomo jak każdy człowiek pan doktor też może mieć czasem gorszy dzień ,ale i tak uważam że trafiłam na bardzo dobrego specjalistę który nie pomylił się z wyborem zawodu i jest bardzo dobrym specjalistą.

Pan Doktor podszedł do mnie z niesamowitą dokładnością, wysłuchał uważnie wiadomości o moich schorzeniach, skomentował przedstawioną dokumentację medyczną i przeprowadzone przez siebie badanie w sposób profesjonalny i jednocześnie zrozumiały. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za cierpliwość, zrozumienie i uczciwe, rzetelne, ludzkie potraktowanie. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi. Polecam.

To była druga wizyta - konsultacja kardiologiczna. W czasie pierwszej wizyty miałam wykonane EKG, lekarz zrobił wywiad na temat mojego zdrowia i przebytych chorób. Zaordynowane leki ustabilizowały ciśnienie krwi. Pan doktor jest bardzo przyjazny, spokojny i udziela informacji na zadane pytania. Lekarz godny polecenia.

Lekarz bardzo sumienny. Wizyta o wyznaczonej godzinie. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Zaproponował zmianę leczenia. Widać, że doktorowi zależy na pacjencie. Polecam!

Od paru lat chodzę na wizyty do Pana Doktora, jestem bardzo zadowolona. Lekarz ma wiedzę i umiejętnie dobiera leki. Polecam serdecznie

Polecam lekarza, bo w końcu wiem co jest przyczyną bólu, otrzymałem leki na obniżenie pulsu i jak narazie czuję się po nich lepiej, za miesiąc idę na wizytę kontrolną.

Moja mama (78 lat woj świętokrzyskie ) od wielu lat leczy się na serce .Jej choroba dała znać podczas wizyty u mnie . Dostała się do ŚCChS przyjął ją wlaśnie dr.G. Honisz wspaniały nie tylko lekarz ale i przede wszystkim CZłOWIEK z odpowiednim podejściem do starszych pacjentów (mama niedosłyszy ma problemy z poruszaniem się ). Jest kompetentny uprzejmy, emanuje spokojem życzliwością, zrozumieniem ,zlecił wszystkie odpowiednie badania i ...uratował mi mamę. Godny polecenia

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Udziela cennych wskazówek i poświęca dużo czasu pacjentowi.

Wspaniały lekarz, z ogromną empatią do pacjenta i poczuciem misji w swoim zawodzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki i życzylibyśmy sobie więcej takich lekarzy w Śląskim Centrum Chorób Serca. Dziękujemy serdecznie za fachową opiekę i okazane względem nas człowieczeństwo. Polecamy Wszystkim Pana Doktora.

Ten doktor jest naprawde godny polecenia.Fachowo i poważnie podchodzi do zdrowia pacjentów.Zawsze mówi "jesteśmy po to żeby pomagać i służyć". Niech Go Bóg Błogosławi. Z podziękowaniem : Józef i Elżbieta Zamkowscy

Z podziękowaniem : Józef i Elżbieta Zamkowscy