Lekarze Inowrocław

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Orzechowa 5
88-100 Inowrocław

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Teresa Kuras

Sobieskiego 13
88-100 Inowrocław

bardzo dobry lekarz okulista, dokładne badanie, bardzo miła osoba , polecam leczę się u Pani doktor już kilkanaście lat
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Śliwczyński

Toruńska 42
88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz. Merytoryczny.cierpliwy i delikatny. Przyjmuje nie tylko prywatnie jak to robi większość inowrocławskich lekarzy ale bez problemu na NFZ Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Karolina Bogusz-Golec

Chirurg stomatolog

Młyńska 53A/7
88-100 Inowrocław

Bardzo miła Pani doktor z bardzo dobrym podejsciem do pacjentów.Polecam jak stomatolog to tylko Pani Karolina.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ineza Szafrańska-Komarowska

Gastrolog, Pediatra

Mickiewicza 37
88-100 Inowrocław

Serdecznie polecam Panią doktor! Prowadziła mojego syna w szpitalu. Wszystko dobrze wytłumaczone, leczenie również poskutkowało. Lekarz godny zaufania! Bardzo dobre podejście do dzieci. Dziękuję za pomoc i raz jeszcze polecam.
Opinia dodana przez: Rodzic

lekarz Artur Fijałkowski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ginekologiczno – Położnicza
Świętokrzyska 28
88-100 Inowrocław

Polecam , jak do tej pory jedyny ginekolog, który kompleksowo zajmuje się pacjentką! Miły , sympatyczny , dowcipny. Poważ nie podchodzi do tematu i nie zbywa. Pełen komfort podczas wizyty i żadnych obaw tuż przed.POLECAM
Opinia dodana przez: ewa

mgr Szymon Chrzanowski

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Szymon Chrzanowski
Modrakowa 1
88-100 Inowrocław

Do Pana Szymona trafiłam bo nie mogłam uporać się ze schudnięciem 7 kg jakie sobie założyłam. Nie jestem osobą otyłą lecz po zimie niestety bez aktywności fizycznej trochę urosło tu i tam. Pan Szymon przemiły i bardzo skuteczny . Poświęcony czas uważam za dobrze spożytkowany przeze mnie po 1 miesiącu schudłam 3,5 kg i widać spadek tkanki tłuszczowej , pojawiło się znowu wcięcie w pasie, które ostatnio zanikało. Ponieważ zaczęło ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Joanna Janiak-Kiszka

Toruńska 78/43
88-100 Inowrocław

Pani doktor szczegółowo i jasno, bez pośpiechu, przedstawiła przebieg leczenia. Przez swój profesjonalizm i życzliwość wzbudza zaufanie. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Jan Filipiak

88-100 Inowrocław

Dnia 25.08.2022 miałem przyjemność poznać Pana Doktora Jana Filipczaka z Mamą przy pierwszej wizycie. Spotkała nas miła i przyjemna wizyta. Pan Doktor kompleksowo podszedł do stanu zdrowia Mamy. Zlecił dalsze badania . Dziękuję w imieniu Mamy i swoim. Syn Paweł Mroziński .
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 23165, 'name': u'Inowroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Karolina Nowakowska

mgr Karolina Nowakowska

Psycholog

Przestrzeń Zmian - gabinet pomocy psychologicznej i terapii
ul. Szeroka 1
Inowrocław

Spotkania z panią Karoliną dużo mi pomagają. Tworzy przyjazną życzliwą atmosferę i naprawdę uważnie mnie słucha, co jest dla mnie ważne. Potrafi mi zrozumiale pokazać i wytłumaczyć co się ze mna dzieje. Po każdym spotkaniu czuję się podbudowana i mam pomysły co mogę robić dalej by przezwyciężyć moje problemy. Lubię te spotkania. Polecam panią Karolinę.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Natalia Sulima

88-100 Inowrocław

Pani Doktor jest bardzo merytoryczna, kontaktowa i konkretna. Poświęca pacjentowi sporo czasu. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Karol Cerajewski

Niepodległości 38/40
88-100 Inowrocław

Lekarz o bardzo dużych kompetencjach. Kompleksowo bada chorego. Tłumaczenie zarówno choroby jak i leczenia jasne i wyraźne. Rozpiska leczenia po każdej wizycie, co dla mnie jest dużym plusem, bo jak wiemy mama w emocjach słucha ale nie zawsze dobrze zapamięta. Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: mama T.

lekarz Danuta Grzybowska-Łukowiak

Brzoskwiniowa 16
88-100 Inowrocław

Zawdzięczam tej pani wzrok.Uratowała moje oko po wypadku samochodowym.Dzieki tej pani widze,a szane na to był bardzo małe.Przeprowadziła mi 8 godzinną operacje na oko,była wtedy ordynatorem na oddziale okulistycznym.Leżałem na tym oddziale jakies 1,5 miesiąca,potem leczyłem sie u iej prywatnie i dzieki niej widze na to oko.Polecam wszystkim.Pełem profesjalizm.

lekarz Andrzej Nowosad

Gabinet
ul. Szeroka
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz. Posiada wiedzę, jest bardzo kompetentny. Zawsze spokojny i uśmiechnięty. Przesympatyczny ciepły człowiek i doskonały lekarz.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Alicja Kutnicka-Zabłocka

88-100 Inowrocław

Najlepszy ginekolog w inowrocławiu. Nie mam zastrzeżeń do pani doktor. Prowadzila moją pierwszą ciąże i wiem że będzie prowadzić kolejne :)

lekarz Andrzej Dejewski

Internista, Kardiolog

Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK Oddział Sanatoryjny
Zygmunta Wilkońskiego 2
88-100 Inowrocław

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ilona Monowid

88-100 Inowrocław

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, szybka diagnoza i działanie..polecam wszystkim ,wystawiam maxa zasłużonego inż.MIG-29
Opinia dodana przez: Łukasz

Kamila Zielińska

Logopeda

ABC PORADY LOGOPEDYCZNE
88-100 Inowrocław

To Pani Kamila sprawiła, że mój synek zaczął mówić. Jestem zadowolona z postępów syna, chętnie uczęszcza na lekcje a efekty są bardzo widoczne. Pani Kamila jest bardzo kompetentna i swój zawód wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Mama Antka.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Mariusz Niklas

Dworcowa 31
88-100 Inowrocław

Jesli chodzi o dentyste, podejrzewam ze nie ma większego tchorza ode mnie. Wieczne problemy z zębami, efekt, chore, bolące, niedoleczone.. A teraz... Za każdym razem umawiam sie na jak najszybsze termin. Mogłabym napisać ze dobry lekarz, ale to mijaloby sie z prawda. Najlepszy. Polecam wszelkim osobom, panicznie bojacych sie stomatologa.
Opinia dodana przez: sandra