Lekarze Inowrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Jerzy Plewiński

Toruńska 42
88-100 Inowrocław

Dziś byłam u Pana Doktora na swojej pierwszej wizycie w ramach NFZ . Pan Doktor miły, sympatyczny, przeprowadził bardzo dokładnie badanie USG, wszystko na bieżącą omawiał, odpowiadał na pytania. Bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłam na tak profesjonalną opiekę. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewa

dr Krzysztof Wasilewski

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz. Prawie rok temu pojawił się u mnie problem. Przez przypadek trafiłam na dra Wasilewskiego i jestem za to wdzięczna losowi. Bardzo mi pomógł i wyleczył. Można z nim swobodnie porozmaiwać, o wszystko zapytać. Nigdy nie sugerował, że mam przyjść do Jego prywatnego gabinetu, jak to robią inni lekarze.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Monika Szkudlińska-Jakubowska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Cudowna pani Doktor zawsze pomocna i nigdy nie zostawi pacjenta bez diagnozy i leczenia dosłownie anioł a nie człowiek,miła, serdeczna,bardzo kulturalna i nigdy nie zdarzyło się że by ktoś odszedł z kwitkiem

lekarz Ewa Jagiełło-Skoczylas

Pro-Optyk
3 Maja 2
88-100 Inowrocław

Pani doktór godna polecenia innym jest bardzo dokładna w leczeniu i bardzo cierpliwa ,takich lekarzy więcej z wielkim sercem polecam

lekarz Katarzyna Strzebońska

Psychiatra

Świętokrzyska 53 (Centrum Stomatologiczne)
88-100 Inowrocław

dobry lekarz,skromny czlowiek ,cierpliwa ,dobry psycholog, Ostrozna w diagozie.Szybko nawiazuje kontakt z pacjentem ,darzac ja pelnym zafaniem. Polecam

lekarz Anna Mikołajczak

Orzechowa 5
88-100 Inowrocław

Niezwykłe zaangażowanie, wnikliwość z jednoczesnym uprzejmym i ciepłym podejściem do pacjenta i rodzica sprawiają, że mam pewność, iż moje dzieci zawsze były i są w dobrych rękach. Porady zawsze wyważone i widać, że poparte wciąż aktualizowaną najnowszą wiedzą. Super lekarz.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Magdalena Hus

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROMED" w Inowrocławiu
ulica Toruńska 60
88-100 Inowrocław

Pani doktor zawsze zaangażowana, "fachowiec nad fachowcami ". Lekarz godny polecenia. Od około 10-ciu lat leczy moje już nastoletnie dzieci i nigdy nas nie zawiodła. Będąc w gabinecie Pani doktor, pacjent jest zawsze dokładnie(od stóp do głowy )przebadany. Diagnoza trafna i wytłumaczone wszystko co i jak z wielkim zaangażowaniem i empatią.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Langler

PSZOZ
Poznańska97
88-100 Inowrocław

Wysoki stopień kompetencji i kultury. Profesjonalizm w 100%.Zdecydowanie i z całą stanowczością polecam.

lekarz Andrzej Langner

Chirurg naczyniowy

Inowrocław

Świetny lekarz! Ma dobre podejście do pacjenta, jest miły. Już dwa razy mnie operował i nie narzekam.

lek. dent. Andrzej Prusak

gabinet prywatny
św. ducha 9
88-100 Inowrocław

Lekarz godny polecenia. Świetnie poradził sobie z problemem, z którym inni nie wiedzieli, co zrobić. Specyficzne poczucie humoru i relaksująca muzyka w gabinecie.

lekarz Marcin Ziółkowski

Psychiatra

Centrum Medyczne Sir Med
Staropoznańska 131-133
88-100 Inowrocław

Doświadczony fachowiec, o dużej specjalistycznej wiedzy, szybki w diagnozie. Wybiera właściwe lekarstwa do dolegliwości. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Danuta Zbomirska-Szczepaniec

Specjalistycz Praktyka Lekarska
Andrzeja 34/3
88-100 Inowrocław

Pani doktor jest bardzo przyjemną osobą konkretnie i delikatnie podchodzi do badania. Jestem zadowolona z jej leczenia:) To jest moja pierwsza ciąza i ciesze sie ze trafilam do pani Zbomirskiej:)
Opinia dodana przez: Sabina

Jadwiga Pasikowska

88-100 Inowrocław

Moja Mama chodziła ze mną do Pani Doktor i zawsze kiedy potrzebowałyśmy konsultacji bez problemu nas przyjmowała i stawiała prawidłową diagnozę. Wypisywała również leki ze zniżkami albo tańsze zamienniki. Teraz kiedy urodziłam swoją córeczkę, również do Pani Pasikowskiej chodzę i jestem nadal baaaaaaaardzo z Niej zadowolona. Oczywiście zbadała Malutką pod każdym kątem i doradziła jak postępować. A ponadto, kiedy zadzwonię z zapytaniem zawsze doradzi i powie co zrobić. Naprawdę gorąco ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Janusz Grzybowski

Gabinet Janusz Grzybowski
Solankowa 47
88-100 Inowrocław

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadzil moja ciążę. Na wizyte nie trzeba czekac tygodniami jak u innych. Ważne tylko aby przyjść w godzinach rejestracji 16-18 i zostaje sie przyjętym tego samego dnia. Ceny bardzo niskie, poświęca kazdej pacjentów tyle czasu ile potrzebuje. Proszę nie mylić internetowych opinii ludzi o lekarzu z Warszawy ktory nazywa się tak samo..
Opinia dodana przez: Monika

Cezary Rusak

88-100 Inowrocław

Świetny specjalista, przemiły człowiek prowadzi moją drugą ciążę i żałuję że nie chodziłam do p. Doktora z pierwszą. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Krzysztof Wasilewski

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia, prowadzil dwie moje ciaze wiec moge z czystym sumieniem polecic Pana Doktora
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Zenon Lewicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ludwika Lewicka Przychodnia Piastowska
Czarnieckiego 24
88-100 Inowrocław

Polecam, lekarz do którego chodzę z 20 lat i nie mogę powiedzieć nic na nie. Fajny człowiek i kompetentny lekarz. Polecam.
Opinia dodana przez: Violetta

lek. dent. Bartosz Śmieszek

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Pan doktor to świetny specjalista. Naprawdę polecam! Zdecydowałam się na implant. Jakieś 3 miesiące temu miałam wkręconą śrubę implantologiczną. Oczywiście w znieczuleniu..Choć nie myślałam, że aż takim dobrym. Podczas zabiegu kompletnie nic nie czułam. Nic nie bolało. Po zabiegu w tym samym dniu odczuwałam jakiś dyskomfort, ale nie nazwałabym tego bólem. Po dwóch dniach już było normalnie tak jak wcześniej. Jutro jestem umówiona na założenie implantu. Już nie mogę się ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Stanisław Kaźmierski

Laryngolog

Świętego Ducha 3
88-100 Inowrocław

Super lekarz z doświadczeniem .Fachowo leczy i konkretnie.Super doświadczenie.Bylam u innego laryngologa to nie pomogł tak jak Dr Kazimierski.Polecam.