lekarz Grzegorz Jańczewski

Korzystalam z uslug Pana doktor licząc na fachową opiekę.Na tamten czas wydawało mi się że jest usługi są prywatne to lepsze:)) Pierwsza ciąża, więc być może dlatego. Lekarza poleciła mi koleżanka, o ile jest bardzo uprzejm człowiekiem i kulturalnym tak o fachowości niestety nie mam dobrego zdania. Do porodu nie wiedziałam że jest coś takiego jak mierzalność wód płodowych, bo i skąd miałam wiedzieć jak lekarz nigdy tego nie badał, chociaż zgłaszałam że nie czuje ruchów pod ko iść ciąży. Na patologię trafiłam z 5 ml wód płodowych, chociaż dzień wcześniej bylam na wizycie u Pana doktora i on tego nie stwierdził. Udalam się tam ponieważ nie czułam ruchów dziecka i zostałam zatrzymana na oddziale. Dziecko przyszło na świat wywoływane oxytocyną na moją prośbę ponieważ intuicja podpowiadała mi ze juz na nas czas. Syn urodził się naturalnie, przyszedł na świat okrecony dwa razy pępowiną z węzłem właściwym. Później dowiedziałam się ze to też można bylo dopatrzeć ale trzeba się na tym znać.Kazdy lekarz jest dobry, jak ciąża sama się prowadzi.

Bardzo uprzejmy, kulturalny i sympatyczny lekarz. Idealny na wizyty kontrolne, czy prowadzenie bezproblemowej ciąży. Jednak w sytuacji jakichkolwiek komplikacji - zupełnie nieprofesjonalny. Mi kilka lat temu postawił błędną diagnozę, zamiast wysłać na badanie, by potwierdzić schorzenie, a gdy pytałam o przyszłe problemy z zajściem w ciążę, żartami i uśmiechem mówił "wszystko się uda, nic nie trzeba robić". Dziś mam bardzo poważne problemy ginekologiczne, których mogłam uniknąć, gdyby Doktor Jańczewski zamiast na byciu sympatycznym, skupił się na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do pacjentki. Nie polecam.

super lekarz zarówno w szpitalu jak i w prywatnym gabinecie

super lekarz zarówno w szpitalu jak i w prywatnym gabinecie

polecam, bardzo miły i kompetentny, odpowie na każde pytanie, zawsze doradzi, ma super sprzęt i jest pod telefonem prowadził moje 2 ciąże i mogę polecić pracuje do 21 w gabinecie na Sokółce zawsze znajdzie czas, 100% perfekcji

prowadził moje 2 ciąże i mogę polecić
pracuje do 21 w gabinecie na Sokółce
zawsze znajdzie czas,
100% perfekcji

Swietny lekarz naprawde godny polecenia. Nie mozna mu nic zarzucic , prowadzi od początku do samego konca ciaze.

Lekarz idealny na pierwsza wizyte dla skrepowanych kobiet.Miły,dokladnie wszystko tlumaczy ,w koszcie wizyty cytologia i usg wewnatrz.Konkretny,widac ze wie co robi.Polecam,nie ma co sie zastanawiac.

super pod kazdym wzgledem, uprzejmy, kompetentny, zawsze dostepny pod telefonem. daje poczucie bezpieczenstwa w czasie ciazy. polecam!

Wspaniały lekarz. Profesjonalista, z ciepłym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie.

Cudowny lekarz! Swietny specjalista i wspanialy czlowiek, pelen empatii i zrozumienia. Prawdziwy lekarz z powolania! Obecnie prowadzi moja pierwsza ciaze i jest wspaniale; jestem o wszystko spokojna. Doktor daje niezmierne poczucie bezpieczenstwa. W razie jakichkolwiek niepewnosci zawsze mozna do niego zadzwonic i na biezaco rozwiac swoje czesto wyimaginowane watpliwosci. Z calego serca goraco polecam wszystkim kobietom doktora Jańczewskiego!

Prowadził moje dwie ciąże. Patronował oba porody. Pełna, serdeczna opieka przed i po porodzie. Pamięta imiona pacjentek i ich dzieci. Polecam.