lekarz Grzegorz Jańczewski

Bardzo uprzejmy, kulturalny i sympatyczny lekarz. Idealny na wizyty kontrolne, czy prowadzenie bezproblemowej ciąży. Jednak w sytuacji jakichkolwiek komplikacji - zupełnie nieprofesjonalny. Mi kilka lat temu postawił błędną diagnozę, zamiast wysłać na badanie, by potwierdzić schorzenie, a gdy pytałam o przyszłe problemy z zajściem w ciążę, żartami i uśmiechem mówił "wszystko się uda, nic nie trzeba robić". Dziś mam bardzo poważne problemy ginekologiczne, których mogłam uniknąć, gdyby Doktor Jańczewski zamiast na byciu sympatycznym, skupił się na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do pacjentki. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze poświęca wystarczająco dużo czasu i uwagi, stara się wszystko dokladnie wytłumaczyć. W razie problemów czy pytan zawsze można zadzwonić do Pana Doktora. Super opieka -zarówno w Witaj Mamo, jak i w szpitalu. Polecam

Cudowny lekarz! Swietny specjalista i wspanialy czlowiek, pelen empatii i zrozumienia. Prawdziwy lekarz z powolania! Obecnie prowadzi moja pierwsza ciaze i jest wspaniale; jestem o wszystko spokojna. Doktor daje niezmierne poczucie bezpieczenstwa. W razie jakichkolwiek niepewnosci zawsze mozna do niego zadzwonic i na biezaco rozwiac swoje czesto wyimaginowane watpliwosci. Z calego serca goraco polecam wszystkim kobietom doktora Jańczewskiego!

polecam, bardzo miły i kompetentny, odpowie na każde pytanie, zawsze doradzi, ma super sprzęt i jest pod telefonem prowadził moje 2 ciąże i mogę polecić pracuje do 21 w gabinecie na Sokółce zawsze znajdzie czas, 100% perfekcji

prowadził moje 2 ciąże i mogę polecić
pracuje do 21 w gabinecie na Sokółce
zawsze znajdzie czas,
100% perfekcji

super lekarz zarówno w szpitalu jak i w prywatnym gabinecie

super lekarz zarówno w szpitalu jak i w prywatnym gabinecie

Lekarz idealny na pierwsza wizyte dla skrepowanych kobiet.Miły,dokladnie wszystko tlumaczy ,w koszcie wizyty cytologia i usg wewnatrz.Konkretny,widac ze wie co robi.Polecam,nie ma co sie zastanawiac.

Swietny lekarz naprawde godny polecenia. Nie mozna mu nic zarzucic , prowadzi od początku do samego konca ciaze.

Wspaniały , godny polecenia specjalista.Rzetelny ,cierpliwy , sympatyczny!! Lekarz z powołania!!Polecam;-))

Wspaniały lekarz. Profesjonalista, z ciepłym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie.

Prowadził moje dwie ciąże. Patronował oba porody. Pełna, serdeczna opieka przed i po porodzie. Pamięta imiona pacjentek i ich dzieci. Polecam.