dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

Najlepszy ortopeda leczymz sie u niego juz 7 lat jest niezastapiony.

Najlepszy ortopeda leczymz sie u niego juz 7 lat jest niezastapiony.

Bardzo miły człowiek, dokładnie wszystko tłumaczy, ma podejście do małego pacjenta, nie naciąga na zbędne wydatki. Bez zastrzeżeń i ze spokojnym sumieniem mogę go polecić.

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY LEKARZ I CZŁOWIEK !!!!RÓWNIE SUMIENNY NA WIZYTACH W SZPITALU JAK I W GABINECIE PRYWATNYM !!! NIE NACIĄGA NA NIEPOTRZEBNE WIZYTY I KOSZTY , KOMPETENTNY , MIŁY , BARDZO SKROMNY CZŁOWIEK . A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO DOBRY SPECJALISTA ! POLECAM !!!!!

Profesor bardzo miły, zanim zacznie badanie bioderek u noworodka wszystko opowie o tym jak będzie badał co powinno być widać na USG. Nie naciąga na zbędne wizyty no i co najważniejsze nie pcha profilaktycznie pieluchy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pana doktora. I z czystym sumieniem polecili byśmy znajomym.

Bardzo dobry specjalista.POLECAM Obecnie przyjmuje SANMED w Lublinie ul.Chodźki 3 (koło szpitala dziecięcego)

Wspaniały lekarz: kompetentny, cierpliwy, z wysoką kulturą osobistą. Traktuje z szacunkiem każdego małego pacjenta i nrodziców. Polecam.

Wg mnie jedyny godny polecenia! Byliśmy z córka kilkakrotnie.

Wg mnie jedyny godny polecenia! Byliśmy z córka kilkakrotnie.

Bardzo dobry specjalista,a także przystępny człowiek .Mam duży problem gdyż nie przyjmuję od nowego roku w Sanitasie ,a na Romera też nie.Czy orientuje się ktoś gdzie teraz można go znaleźć?Moja córeczka jest w trakcie leczenia dysplazji stawów biodrowych i nie wiem co zrobić.

Z reguły chodzę do profesora prywatnie. Jestem bardzo zadowolona. W szpitalu na oddziale również był miły i solidny.

leczyłam się u niego od urodzenia do ukończenia pełnoletniości... uważam, że jest genialnym lekarzem... Fakt, państwowo czeka się dość długo, ale na pewno nie różni się ta wizyta od wizyty prywatnej, jest tak samo kompetentna... Jestem w pełni zadowolona... z moją wrodzona wadą wystarczyła tylko jedna operacja i chodzę, biegam, żyję normalnie... wiele mu zawdzięczam