lekarz Grzegorz Kolanko

Neonatolog, Pediatra

Niekompetentny lekarz. Osłuchał dziecko, twierdził że czyste osłuchowo, na drugi dzień zator płuc i szpital. Takim lekarzom powinno zabraniać się wykonywania zawodu! Nie idź tam z dzieckiem

Niekompetentny lekarz.
Takim lekarzom powinno zabraniać się wykonywania zawodu!
Nie idź tam z dzieckiem

Najlepszy pediatra na jakiego mogliśmy trafić. Zawsze trafne diagnozy, nie przepisywał nam nigdy antybiotyku bez potrzeby, świente podejście do dziecka. Przeprowadziliśmy się i nie możemy już więcej korzystać z usług Pana Doktora, czego bardzo żałuje.

Musiałam iść z synem do niego bo nie było innego lekarza. Pierwsza wizyta przed szczepieniem a Pan dr. mi mówi że mam dwa tygodnie żeby zaszczepić dziecko na dodatkowe drogie sczepienie bo inaczej dziecko mi umrze. Druga wizyta szanowny Pan nie chce mi przepisać antybiotyku dla dziecka bo jak twierdzi antybiotyk podaje się dzieciom tylko w szpitalu,na moją prośbę o przepisanie leku berodual mówi że nie trzeba bo on wie lepiej i przepisuje witamine C. Stwierdza u dziecka lekką infekcje. Zmiana lekarza okazuje się że syn ma ostre zapalenie oskrzeli leki: antybiotyk,berodual itp. Ten Pan powinien zmienić zawód!!!!!!!!!

Beznadziejny lekarz który nie potrafi nawet zważyc maleńkiego dziecka. Przyjechaliśmy do niego bo dziecko nie chciało jeść i płakało a on powiedział że nam nie pomoże bo jest pozna godzina. Zdecydowanie nie polecam.

Jedyny w swoim rodzaju. Bez najmniejszych wątpliwości najlepszy pediatra spośród wielu, których mieliśmy okazję poznać. Nie tylko kompetentny, z doskonałym podejściem do dzieci, ale też rzeczowy. Co więcej, to Lekarz, który nie zasypuje stertą leków, a te, które przepisuje dobiera z największą skrupulatnością dbając jednocześnie o kieszeń rodzica. Istotne jest także to, że jego opieka nie kończy się na rutynowej kontroli, ale dalszych zaleceniach pozwalających zwiększyć odporność dziecka i zminimalizować ryzyko kolejnych infekcji. Jak już pisałam, mieliśmy do czynienia z wieloma pediatrami - także tymi, którzy przez szereg lat leczyli nasze strasze pociechy. Niestety tamci oddali się rutynie i potencjalnym benefitom, a jakość ich usług drastycznie spadała - pozostał jedynie ich mit o nieomylności i doskonałości. Lekarz Grzegorz Kolanko jest całkowitym przeciwieństwem, mało że doskonały specjalista, to jeszcze przyjaciel dzieci ze sporą dawką humoru. Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą skończyć z męką podawania niezliczonej ilości pseudoleków i nieustannego szukania przyczyny słabej odporności maluchów.

Świetny lekarz z podejściem do maluchów. Cierpliwie i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania i pozwala rozwiać wszystkie wątpliwości niedoświadczonym rodzicom. Polecam z całego serca!

Bardzo dobry specjalista:) Polecam!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista:) Polecam!!!!!!!!!!