mgr Grzegorz Kowaluk

Dietetyk

mam pytanie. w cenę tą były wliczona dieta???;) pozdrawiam

mam pytanie. w cenę tą były wliczona dieta???;) pozdrawiam

wspaniały dietetyk,świetnie motywuje do pracy nad sobą.Stosując się do diety i zaleceń Pana Grzegorza Kowaluka osiągnełam zamierzony efekt i nigdy nie byłam głodna.Mimo iż obecnie mam 55lat,a od zakończenia diety upłynęło sporo czasu utrzymuję taką samą wagę.Polecam w 100%.

nic dodać ,nic ująć-wielka niepewność

nic dodać ,nic ująć-wielka niepewność

Dr Kowaluk to swietny specjalista, przy tym bardzo miły i indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta. W 100% spełnil moje oczekiwania, bo nigdy wczesniej nie miałam tak switenej figury i samopoczucia, a przeciez o to wlasnie chodzi. Koszt porady jest całkiem przystepny patrzac na efekty po diecie pana Grzegorza;)

polecam pana dr ponieważ dzięki ustalonej prze niego diecie udało mi się zrzucić dość dużą nadwagę. Zawsze był dla mnie miły i dobrze dobierał mi dietę, nigdy niebyłem głodny. Dr ustalił mi trening w taki sposób ze nadmiar mojego ciała zamienił się w mięśnie i super sylwetkę.:) super lekarz.

Pan Grzegorz Kowaluk jest bardzo uprzejmy i uświadomił mi wiele rzeczy. Polecam umówić się chociaż na jedną wizytę. Ja straciłam 25 kg w trochę dłużej niż pół roku, póki co nie ma efektu jo-jo, ale trzeba zmienić nawyki żywieniowe już na stałe. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.isto.pl/ można umówić się z nim bezpośrednio pod numerem 500 259 770. Z tego co się orientuję to dojeżdża do klientów na terenie innych miast nie tylko Lublina, na pewno Zamościa, Biłgoraja i Puław, najlepiej dowiedzieć się telefonicznie.

estem pacjentką już jakiś czas, a teraz Pan Kowaluk przyjmuje obok tesco , co mnie ucieszyło , bo mieszkam dwa kroki . Co więcej , dobrał mi świetną dietę , jestem zadowolona , uświadomił mi moje błedy w odżywianiu , zaraził , stylem zdrowego trybu zycia , jest bardzo mi. Wysłałam ciocię , która ma nadwagę i nie jest u niej dobrze z odżywianiem , ale już 2 mieś po wizycie widać u cioci efekty , zmieniła sie na lepsze Polecam.