lekarz Grzegorz Ksiazkiewicz

Chirurg onkolog

2,9
2,9

lekarz,którego poleciłabym z pełnym przekonaniem innym chorym.

lekarz,którego poleciłabym z pełnym przekonaniem innym chorym.

Dobry lekarz, chociaż ma specyficzny sposób bycia.

Dobry lekarz, chociaż ma specyficzny sposób bycia.

Byłam operowana przez doktora .Natrafiłam na niego w poradni zupełnie przypadkowo po niemiłych przeżyciach w tejże poradni z pewną panią doktor,okazał się być bardzo przyjażnie nastawionym lekarzem.Dzieki niemu jestem dziś po zabiegu.Mam zamiar nadal umawiać się na kontrolne wizyty właśnie u doktora Książkiewicza.Polecam.

Chronicznie przepracowany biudlek... Nie ma czasu dla pacjenta. Burkliwy i chamski. Nie dziwota jak koszula bliższa ciału - od 10 przyjmuje prywatnie. Nie ma mowy o przyjęciu pacjenta do poradni, mimo przedstawienia mu bardzo niepokojących objawów typu sączenie się ropnej wydzieliny z sutka. Przecież się spieszy po swoje pieniążki. A podobno "primo non nocere". Hipokrates by się uśmiał.

Poprzedniczka przesadzila ze dr traktuje pacjentki jak kroliki doswiadczalne, ktory lekarz chcialby szkodzic,ja duzo zawdzieczam doktorowi, i nie spotkalm sie ze aby byl niegrzeczny' czy cos w tym stylu, polecam dr jako dobrego lekarza

Nie polecam.Jestem byłą pacjentką tego lekarza.Zachowuje się jak rzeźnik.Dla niego pacjent nie jest człowiekiem, a królikiem doświadczalnym.

Jestem pacjentką doktora od ponad 20 lat. Polecam go w 100 %. Jest bardzo dobrym, wyrozumiałym i opiekuńczym lekarzem i żaden pacjent nie jest mu obojętny. pełen empatii. Lekarz godny polecenia:)

Dr Książkiewicz jest naprawdę świetnym lekarzem. Byłam poddana zabiegowi, który przeprowadzał dr Książkiewicz i jestem bardzo zadowolona z efektów. Lekarz godny polecenia :)

bardzo dobry fachowiec kulturalny i punktualny na stanowisku pracy lecze sie u Dr okolo 20 lat i cenie sobie jego podejscie do pacjenta, choc nie mam do zarzucenia nikomu kto pracuje w szpitalu na chirurgi.