lekarz Grzegorz Mejnartowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg urazowy

Super lekarz mało teraz takich. Będę mu wdzdzięczny zawsze za operację kolana mojej matki gdzie inni ortooedzy nie chcieli operować. Niech żyje pan Mejnartowicz100 lat

Niech żyje pan Mejnartowicz100 lat

GODNY POLECENIA. OPEROWAŁ MOJA MATKĘ, KTÓRĄ WIELU KIELECKICH LEKARZY ZDYSKWALIFIKOWAŁO. OPERACJA UDANA. DOBRĄ OPINIĘ MA OD WIELU PACJENTÓW.

Bardzo dobry specjalista. Powinien krzyczeć na matki, które zaniedbują swoje dzieci jeszcze batem przez dupe takiej pani!

Godny polecenia specjalista! Do mojego problemu podszedł rzeczowo i z poświęceniem, a że ma specyficzne poczucie humoru - to przecież cecha ludzi inteligentnych.

Wyjątkowy Człowiek i oddany lekarz. Kompetentny i uczynny.

Wyjątkowy Człowiek i oddany lekarz. Kompetentny i uczynny.

Okropnie nieuprzejmy lekarz. Czekając na swoją kolej można usłyszeć jak krzyczy na inne matki które są obecne podczas badania swojego dziecka. Rzuca strasznie złośliwe uwagi czegoo zapewne niejedna matka doświadczyła. nie polecam