lekarz Grzegorz Myszkowski

2,2
2,1
2,1
1,8

arogancki,nieprzyjemny gbur i cham. Przestraszyl moje dziecko, zero podejścia, podjęcia rozmowy. Mój syn nie boi się żadnych badań ani lekarzy, mimo że ma 5 lat. Panu doktorowi udało się go wystraszyć jako pierwszej osobie w jego życiu. Wizyta u niego to kompletnie stracony czas. Zero rozmowym zero podejścia, tylko teksty do dziecka typu: "mam iść po ojca do Ciebie??!!" oraz " nie pan, tylko PAN DOKTOR". Gbur i cham jakiego nie spotkałam nigdy w życiu. Kazał nam wyjść z gabinetu bo dziecko przestraszone płakało. Pierwszy raz postąpiłam tak, że nie zapłaciłam lekarzowi za prywatną wizytę i powiedziałam, że jest chamem.

BUC jakich mało, chyba sodówka uderzyła mu do głowy, bo jest wielkim orzecznikem ZUS. No i co do punktualności, to bym nie powiedziała, że jest tak super. Lekarz, oprócz wiedzy powinien też, wydaje mi się mieć więcej empatii i szacunku do pacjenta. Jeśli nie lubi ludzi, drażnią go pacjenci, to po co wybrał taki zawód? A już jego zgryźliwości są doprawdy żenujące i niegodne profesji jaką wykonuje. A tak napodsumowanie - Jaśnie Panie na szczęście mam wybór i mogę iść do kogoś innego, gorzej jak trafię na Pana w ZUS-ie, tam to pewnie dopiero pokaże Pan "kto tu rządzi"....jeśli nie jest Pan w stanie się zmienić to współczuję i radzę zmienić zawód!!

PO 1 WIZYCIE-NIE BYŁAM ZADOWOLONA.BRAK UPRZEJMOŚCI,SUROWY DLA PACJENTA,ALE NIE ZREZYGNOWAŁAM Z JEGO LECZENIA.KAŻDA NASTĘPNA WIZYTA BYŁA DLA MNIE PRZYJEMNOŚCIĄ.ZROZUMIAŁAM JEGO PODEJŚCIE PRZY 1 WIZYCIE-MUSI POZNAĆ PACJENTA,CZY PACJENT STOSUJE SIĘ DO JEGO POLECEŃ,CZY JEGO LECZENIE NIE IDZIE NA MARNE.LEKARZ MOŻE LECZYĆ,ALE MUSI MIEĆ PEWNOŚĆ,ŻE PACJENT MU W TYM POMAGA.SUPER LEKARZ-WYLECZYŁ CAŁKOWICIE MOJĄ ZATOKĘ PO CIĘŻKIEJ OPERACJI.DZIĘKUJE MU ZA TO!

Byliśmy dzisiaj z córką u tego zadufanego w sobie "lekarza". Córka ubiega się o rentę socjalną z powodu obustronnego, głębokiego niedosłuchu. Aparatowana od 3 miesiąca życia. Ten nieprzyjemny gość nie badając córki, nie zadając jej żadnego pytania na temat jej dysfunkcji orzekł,że córka nie jest niezdolna do pracy i renty nie o przyznał. Powiedział za to, cytuję "rozbierz się, żeby nie było, że nie byłaś badana" i dwa razy przyłożył stetoskop, następnie córka podniosła ręce w bok, do góry i zrobiła skłon!!!!!!!! To było badanie osoby niedosłyszącej!!!! Kpina i jeszcze raz kpina!Kiedy zacząłem zadawać pytania wyjął dyktafon i powiedział, że będzie mnie nagrywać. Ten facet nie powinien być zatrudniony za nasze publiczne pieniądze, ale jak to mądrze i prawdziwie powiedział Mirosław Drzewiecki "Polska to chory kraj". Pozdrawiam wszystkich czytających i zdecydowanie radzę unikać tego grubiańskiego i cechującego się brakiem profesjonalizmu faceta!!!!

ja jednynie moge sie wypowiedziec na jego temat jako orzecznika zusu , ponieważ nigdy nie byłem u niego jako laryngologa .. a więc tak ; rente dostawałem 10 lat , aż tu nagle mi ją odebrano . podważa opinie innych lekarzy , nie pozwala dojść do słowa , wgl nie patrzy na dokumenty . tylko najważniejsze jest dla niego rezonans a inne choroby współistniejące go nie obchodzą .jest bardzo nie uprzejmy i podnosi głoś na pacjenta zachowuje sie jak pan i władca . ma człowieka za nic . a jak byłem u niego w gabinecie to jeszcze rozmawiał z jakąś kobieta i mówił że jeżeli by ona zadzwoniła wcześniej to by poprzedniemu facetowi dał rente ... ; / wieć nie polecam bardzooo .

Ten nieuprzejmy i arogancki "lekarz" laryngolog w grudziądzkim ZUS-ie orzekał mój stopień niesprawności po wypadku w pracy i złamaniu pięty !!! i związaną z tym nieruchomość stawu skokowego.Po oględzinach mojej stopy okiem laryngologa stwierdził , że złamałem piętę a sztywny staw skokowy go nie interesuje a przy mojej pracy , jako listonosz sprawność nóg jest sprawą podstawową . Widocznie ZUS musi przyjmować takich niekompetentnych lekarzy , których żadna przychodnia nie chce zatrudnić a brak wiedzy lekarskiej jest dla ZUS-u plusem , szkoda tylko , że za nasze pieniądze .

Cymbal i tyle. Zarozumialy. Widac ze niedowartosciowany jako lekarz i sie stara zrobic z siebie guru a generalnie sloma z butow wychodzi. Dziwie sie tylko ze ZUS pozostaje gluchy na te wszystkie opinie o nim. Chyba ze jest tani jak woda w przydroznej knajpie to go trzymaja.

zła diagnoza w stosunku do przewlekle powracającej choroby ucha - przez okres 5 lat miałem jakieś 10-15 wizyt prywatnych (nie będę czekał 2 tygodnie z NFZ jak nie słyszę i ropa leci...), gdzie zawsze ucho mi płukano i dawano kropelki (każdorazowo wizyta ~50-100 zł), dopiero inny lekarz słusznie dostrzegł potrzebę operacji

Dziecko było leczone przez pana doktora od 2006 roku. Przez ten czas ani razu pan doktor nie zlecił badania słuchu dziecka.Sama zrobiłam badanie, na którym wyszło,że dziecko ma niedosłuch. Z wynikami zgłosiłam się do lekarza, niestety pan doktor nie zrobił nic w tym kierunku. Zmieniłam lekarza laryngologa i na 1 wizycie zdiagnozowano od razu niedosłuch przewodzeniowy.Pojechałam z dzieckiem jeszcze na konsultację do B-szczy i na 1 wizycie od razu dziecko skierowano na operację uszu.Od momentu wizyty do operacji minęło 12 dni. Teraz moje dziecko słyszy.Dziękuję bardzo lekarzom ze Szpitala Dziecięcego w B-szczy.Dzięki nim moje dziecko w końcu słyszy mój szept.A pana doktora Myszkowskiego odradzam !!!

Zostałam potraktowana jak sz...ta. Nie nadaje się do życia z drugim człowiekiem. Cham. Nie powinien leczyć ludzi a nawet zwierząt.