lekarz Grzegorz Noll

1,8
1,8
1,4

Lekarz jak lekarz, niezbyt wylewny, ale konkretny. Zrobił badanie, powiedział co i jak. Nie wiem skąd takie słabe opinie. Byłem na NFZ.

Lekarz, którego poziom empatii i podejście do pacjenta jest na poziomie zerowym. Bagatelizuje problem, z którym się do niego przychodzi nie chcąc przeprowadzić nawet podstawowego badania, z drugiej strony strasząc innymi groźniejszymi dolegliwościami. Nie polecam! Nie warto tracić czasu, a przede wszystkim szargać sobie nerwów, ponieważ i tak nie otrzyma się pomocy w interpretacji dolegliwości.

Pan Doktor wydaje się mieć pretensje o to że pcjent w ogóle się u niego pojawił, nie wykonał badania zleconego przez onkologa, uznał że nie ma takiej potrzeby. Oprócz tego jest zwyczajnie arogancki. Strata czasu i pieniędzy.

Lekarz nie chciał mi wykonać badania zleconego przez lekarza pierwszego kontaktu. Patrząc na mnie i oceniając po wieku, stwierdził, że nic mi nie dolega. Był wobec mnie arogancki.

Dla mnie strata pieniędzy i czasu. Lekarz nieuprzejmy, nie objaśnia pacjentowi wyników badań, które sam przeprowadza (w moim przypadku dopler kończyn dolnych). Na pytania z mojej strony był zdawkowy. Więcej dowiecie się u dr googla. Nie polecam.